2726
عنوان

مامانم نمیزاره درس بخونم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 51 پست
واسطه ای  پدری کسی و بگید با مامانتون صحبت کنه لج نکنید رگ خوابشو دست بگیرید و با زبون خودش ب ...

وقتی کسی میخواد خودشو بکشه ینی همه راهای رفته رو رفته

بخدا دیگه خسته شدم

آدم نیست که با زبون آدم باهاش حرف بزنم

میخوام وقتی که جنازه‌م رو دستش میمونه رو ببینم

میخوام عذاب وجدان گرفتنا و زجه زدناشو ببینم

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت دوس داری بخونی؟؟ اگه دوس نداری کلا ولش کن برو ی چیزی یاد بگیر مثل من نکن دارم به زور میخونم. هر ...

همه زندگیمه درسم

وجودمه

عشقمه

تمام آرزوم بودن تو لباس پزشکیه

وقتی به یکی زندگی میدمه

وقتی توراهروهای بیمارستان راه میرمه

دیوونه‌شم

اما دیگه نمیتونم

بااین وضع نمیتونم

فکر نریسیدن بهشه که میخواد خودمو بکشم

چون میدونم بااین اوضاع بهش نمیرسم

هیچوقت نمیخوام چیزه دیگه‌ای باشم

پس ترجیح میدم نباشم

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉
همه زندگیمه درسم وجودمه عشقمه تمام آرزوم بودن تو لباس پزشکیه وقتی به یکی زندگی میدمه وقتی توراه ...

ی سال پشت کنکور موندی مامانت این وسط چی میگه بعضیا پنج شش سال پشت کنکور میمونن. به بابات بگو مامانت نمیتونه ازت حق درس خوندن رو بگیره

2728
وقتی کسی میخواد خودشو بکشه ینی همه راهای رفته رو رفته بخدا دیگه خسته شدم آدم نیست که با زبون آدم ب ...

خودتون و نابود کنید که چی؟؟

مگه شما هم‌ مثل مامانتون بی منطقید ؟

درک میکنم که شرایط سختیه ولی عاقلانه تصمیم بگیرید عزیزم

قطعا راهی پیدا می‌کنید 

زیاد حرفاشو به دل نگیرید غریبه که نیست مادرتونه 

سکولاریسم دین انسانیت است و من‌ نیز.....
عزیزم قربونت برم. درست میشه دورت بگردم. همه ی ما مشکلات فراونی داریم. صبر کن. فقط صبر و توکل به خدا

خدانکنه فداتشم❤

بخدا صبرکردم

خیلی زیاد

توکل کردم

ولی انگار نمیشنوه

انگار منو آفریده فقط واسه وقت پرکنی

انگارنه انگار خدای منم هست

وقتی برم همه‌ی اینارو بهش میگم

اصن بهش میگم تو رو زمین نبودی واسه همین من اومدم

بهش میگم چقدر همه آدماش اذیتم کردن

چقلی همه‌رو پیشش میبرم

به جای کم اوردن و اینجور حرفارو زدن پاشو روی پای خودت وایسا و بجنگ برای خواسته هات،جات بودم که دارم این حرفو میزنم من درسم فوق العاده بود موندم پشت کنکور برای آرزوهام مامانم میومد پیشم میشست گریه میکرد میگفت تو دیگه هیچی قبول نمیشی بیا به خواستگارت جواب مثبت بده چون بهتر از این گیرت نمیاد هرروز من با گریه و دعوا میگذشت

ولی قبول نکردم،جیغ زدم،قهر کردم دعوا کردم ولی کم نیاوردم کنکورمو دادم و الان دانشجوام و به خودم و قوی بودنم افتخار میکنم

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم💫...
خدانکنه فداتشم❤ بخدا صبرکردم خیلی زیاد توکل کردم ولی انگار نمیشنوه انگار منو آفریده فقط واسه وق ...

عزیزززززززززم. چقدر تو معصوم و پاکی. آبجی خوشگلم. یه پیشنهاد بهت میکنم. سخنرانی آنسوی مرگ مصطفی امینی خواه رو گوش بده. خیلی عالیه. امید به زندگیت میده. میفهمی که زندگی یه هدیه س... تروخدا حتما گوش بده. 😉😉😉😉😉❤️❤️❤️❤️❤️😊😊😊🙂😔😍😍😍👌👌👌

منم نمیتونم درس بخونم واسه کنکور،خونمون همش جنگ و دعواس،انگیزه ندارم دیگه

الهی بمیرم😢💔بدجور میفهممت😢💔

سلام عزیزم من کاملا میفهمم تو فک میکنی مادر پدرا خیلی عقل کل هستن اونا خودشونم درگیر شکستای خودشونن... الان بااین وضعیت مامانت بجااینکه خودتا بکشی قشنگ از فردابرو کتابخونه یباردیگه تلاش کن انشاالله تیرماه قبولی و این دفعه هررشته ای بزن... این مشکلات تو زندگی همه هست و نکته دیگه همه چون درس میخونیم چاق میشیم چون هیچ تحرکی نداریم پس طبیعیه بعد ازاونم لاغر میشی... همه ما دل شکستگی هایی از خانواده هامون داریم اونایی که خیلی همه چیز براشون مهیاست خیلی خیلی انگشت شمارن... تو الان بهترین سرمایه ای که داری سن قشنگته... لطفاً ازفردابرو کتابخونه ودوباره شروع کن

عزیزززززززززم. چقدر تو معصوم و پاکی. آبجی خوشگلم. یه پیشنهاد بهت میکنم. سخنرانی آنسوی مرگ مصطفی امین ...

لطف داری خواهری💟💟💟💟💝💝💝💝💓💓💓💓مرسی ازت خوشگلم

2706