2733
2734

از یه هفته قبل بهش گفتم فلان روز نوبت دارم منو ببر.مسیرشم دوره گفت باشه.حالا این چندوقت همش درگیر خانوادشه در کل همیشه اونا اولویت داشتن براش شنبه یه روز کامل مغازشو بسته پدربزرگشو برده ختم آشناهاش.باباش بخاطر دیابت بیمارستانه فقط تاکسی سرویس بقیه شده ببر و بیار.غذا ببر،عصا ببر،۳ساعت توراهه.حالا من ب ایناش کار ندارم میبره یا ن دهنش خودش آسفالت شده امشب نوبت دکتر دارم مسیرش دوره برگشتنی هم دیروقت میشه میترسم از یه هفته قبلش گفتم .امروز مامانش زنگ زده ک برای بابات فلان چیزو بیار.بهش میگم حالا من امشب نوبت دکتر دارم چیکار کنم تتهایی .اینم بره ۱۲ شب میاد.میگه چیکار کنم خودت تنهایی برو مادرم واجب تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم از یه هفته قبل گفتم دیروز وقت گرفتم برم دکتر تغذیه زنگ زدم میگه میام بعد نیومده منم ناراحت شدم اومده خونه میگه ماشین بابات خراب شده بود مجبور بودم برم تعمیرش کنم .خب برای فردا وقت گرفتم دوباره

تیری به خطا هم نزدی هر چه زدی خورد...یک دنده تر از دشمنی ای دلبر جذاب....🥺
2738

خودت برو عزیزم بهش بگو پول آژانستو بده نصف شبی نمیتونی تنها برگردی نوبتم دیگه به این زودی شاید گیرت نیاد،سعی کن مستقل شی و با زبون خوش ازش تو این جور موردا پول بگیری اینجوری هم خستگی خدمت به خونوادشو داره هم خرج کارایی که برای تو پیش میاد .بعد یه مدت خودش تسلیم میشه.فقط با زبون خوش بهش بگو همیشه و نشون بده از اینکه به خونوادش خدمت میکنه راضی هستی

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

مدل گفتنش درست نیست که مادرم مهم تره اما تو زندگی باید درک کنین همدیگرو اگه همچین شرایطی خدایی نکرده برای شما پیش بیاد پدر و مادرتون براتون مهم تره تا همسرتون به نظرم درکش کنین و سر این چیزا دعوا راه نندازین اونم شعورش میرسه که شما باید تنها برین و چند وقت بعد مطمئن باش که تشکر می‌کنه ازت بابت اینکه پشتش بودی و درکش کردی تو اون شرایط

بدم مياد ازاينهايي كه زنشون رو ميزارن اولويت آخر 

آخه اين بنده خدا چه گناهي داره كه مريض تو سرما تنها بره 

بگومرد خجالت نميكشي نصف شب زنت تنها هزار اتفاق براش بيفته غيرتت كجاست 

اعصابم خراب شد

مسئولیت پذیر نیست ، فقط خدمت کردن به خانوادشو بهش یاد دادن ،تربیت ناصحیح خانوادشه که نمیدونه زن داره و تعهد داره به یسری چیزا ، بازم منطقی تر بهش بگو نبردت خودت برو کم محلش کن سرد بشو باهاش تو هم وظیفت نیست کارای خونه رو یا رسیدگی بهش براش کم بزار تا بفهمه

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
2706