2737
2734
عنوان

بی بی چک تاریخ گذشته

32232 بازدید | 50 پست
سلام . دو هفته ای میشه که همش حالت تهوع دارم . تمام علائم حاملگی ر. هم دارم . امروز بی بی چک گذاشتم دوخطش کاملا پر رنگ بود . اما بعد که به تاریخ روی بی بی چک نگاه کردم دیدم مال 2013 است . امکان داره اشتباه باشه ؟؟؟؟؟؟ آخه امکان داره بی بی چک خراب باشه اما دوخطو نشون یده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بار من تارخ گذشته گذاشتم 4 تا هاله صورتی داشت. دوتاش دو طرف خط قرمز اول. دوتاشم دوطرف جایی که باید خط نشانگری باشه که نبود.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
یچه ها من 5 ساله بچه دار نمیشم . حتی میکرو اینجکشن هم انجام دادم. نشد . اگه .واقعا باردار باشم به جرات میتونم بگم که معجزه شده . به خاطر همینه که یکم شک دارم . شاید اگه سالم بودم انقد شک نمیکردم . بعد از آخرین میکرو دیگه پریودام هم برام بی ارزش شد . به خاطر همین جایی نمینوشتم . الان هرچی فکر میکنم یادم نمیاد که آخرین کی بود!!! چون منظم هم نیستم آخه.. تا فردا طاقت ندارم برم آزمایش گریههههههههههه
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
منم میگم مثبتی مبارک باشه.. خوب برو یه بی بی چک تاریخ نگذشته خوب بخر. ارزش داره.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706