2733
2734
شیلان جون خیلی خیلی خوشحالم که اینقدر عاقلانه حرف میزنی و تصمیم میگیری و سعی میکنی با همین عقل و درا ...

قربونت برم عزیزم

به من لطف داری♥️

این حس متقابله🥰🥰

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
45سالگی عاقل میشن ولی از اون به بعد باید نگران پروستاتشون باشیم 😁😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣شوهر من ۴۰سالشه هنوزم رفتارای بچگانه داره

امیدم به همینه خواهر😄😄😄

گاهی انقدر حسود میشه بیا و ببین😐😐

حس میکنم یه پسر بچه س🥴🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم عزیزم به من لطف داری♥️ این حس متقابله🥰🥰

🤗🌸🌸🌸💕💕

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
🤣🤣🤣🤣🤣شوهر من ۴۰سالشه هنوزم رفتارای بچگانه داره امیدم به همینه خواهر😄😄😄 گاهی انقدر حسود میش ...

پس خودت و برای حسادت های بعد بچه دار شدن هم آماده کن😄نمیدونی به بچه برسی یا به شوهرت، یه وقتهایی اشتباهی پستونک و میذاری تو دهن شوهر میشینی با بچه فیلم می بینی😂😂

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
2731
پس خودت و برای حسادت های بعد بچه دار شدن هم آماده کن😄نمیدونی به بچه برسی یا به شوهرت، یه وقتهایی اش ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جلد دو شوهره ساراس

به هرچیزی عشق بورزم و خوش بلشم باهاش حسادت میکنه😐😄

یا خووودا 

من تا اینو بزرگ کردم پیر شدم خواهر

سلام دوستان خوبم،خوبین🌻 اینروزا تو خودمم ،خیلی دوسدارم برم سرکار خوب موقت،شاغل شم،از چالش های مالی ...

عزیزم  یادت باشه ،این همون گرگ درون ماست که قبلا براتون گفته بودم .باید باهاش مبارزه کنی .بعضی وقت ها باید از عمد یه کاری رو اشتباه انجام بدی و به خودت بگی آفرین به خودم  باریکلا، خوب کردم ...تا بهش دهن کجی کنی تا ضعیف بشه.

این صدای آدمهاییِ  ،که تو بچگی همش مارو تنبیه و تحقیر کردن .این صدای وجدان نیست بلکه یه سگ درونیه که یا میره سراغ دیگران ویا  وقتی بیکار بشه ،به جون خودمون میفته ..

چه خوب ممنون که معرفی کردی 🌹 راستی سحر جون برنامت برا امتحان بچه ها چجوریه ،میشه کارایی که میکنی ب ...

سلام زهراخانم عزیزم .

من موقع امتحان ها سعی می کنم خیلی بیشتر براشون وقت بزارم .غذاهایی که دوست دارن درست کنم .اگر خودشون بخوان ازشون درس بپرسم .گاهی یک ساعت میان و از بابت معلم هاشون یا امتحان سختی که گرفته درد دل می کنند و غر می زنند و اینجور وقت ها من فقط باید شنونده باشم و به حرفاشون گوش کنم و 😅😅و اصلا هم حق ندارم نصیحت و قضاوت کنم .بعد حالشون خوب میشه و میرن سراغ درس و همش مراقبم که محیط خونه آروم باشه و باهم بحث نکنند چون هردو نوجوان اند و سن حساسی دارند .ولی اصلا نمیگم برید درستون رو بخونید ،نهایتش اینه که مثلا از پسرم  می پرسم برنامت چیه ؟ میگه  الان می خوام فیلم ببینم بعدش میرم درس می خونم ....من هم میگم آفرین پسرم و تمام .اگر ببینم نرفت، میگم یادته  گفتی بعد از تموم شدن فیلم میرم درس می خونم ؟؟؟تا یادش بیارم که خودش اینطوری برنامه ریزی کرده و مسئولیت رو بندازم گردن خودش ......حتی اگه بازهم نرفت و خواست بازیگوشی کنه ،دیگه کاری باهاش ندارم و چیزی نمیگم .

اصلا دستور دادن و امرو نهی روی بچه های نوجوون فایده نداره و فقط باعث میشه که رابطه مون خراب بشه و دیگه به حرفمون گوش نکنند.

عزیزم من کارخاصی انجام نمیدم ولی همینکه مواظب باشم  توی خونه آرامش داشته باشند و غیر از درس و امتحانشون دغدغه دیگه ای نداشته باشند ،خیلی برام مهمه .

راستی منم امروز با هوشنگ جان ابتهاج کلی وقت گذرونی کردم😍😍 سرم خلوت بود تو محل کار بسی لذت بردم و ...

چه عالی ..اگه حوصله داشتی و دلت خواست، داستانش رو برای ما هم بگو ..🌹🌹🌹

2738
اتفاقا ما اردیبهشت خواستیم بریم که باز بخاطر خانواده همسرم بهم ریخت برناممون من اینجور سفرارو دوست ...

خیلی دوست داشتم فکر پدر شوهر شیلان رو بخونم تو مغزش چی میگذره که رفتاراش اینجوریه  خودت میدونی؟

میدونی همسرم تا آرومه آرومترینه  ولی انتقاد پذیر نیست ته همه ی انتقادا دعواس و همیشه یه جورایی ...

من فکر میکنم بیشتر مردا انتقاد پذیر نیستن یه حرفی میخوای بهشون بزنی که به نفعشونه اینقدر باید صغری کبری بچینی و شرایطو بسنجی که گاهی اوقات میگی ولش کن

هیچ کدومو شوهراتون به اندازه شوعرمن نچسب نیس و بد نیس  تازگیا ثبت نام سامانه یکپارچه سازی خودر ...

سارا جان با توصیفای که از شوهرت کردی خوبی هم زیاد داره. اینطور که من فهمیدم یکیش دست و دل بازه تو همین سایت ببین خانوما چقدر مینالن از خساست همسر

2706