2737
2734
منافق از دلِ پاک ترسد وجان ازبلایات همانا*رَبُّکُم رَبُّ السَّماوات* که خاموش باشَد این آتشفشانم ...

تیر در کمان و لباس رزم برتن 

تا که روم به سمت جنگ با دشمن 

از بچگی ،باراده و شجاع بودی 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@khodsakhte28   چقدر قشنگ شعر میگی خیلی به دلم نشست دست مریزاد 👏👏❤️❤️

@mehr623     خیلی متن قشنگی بود لذت بردم با اینکه دلنوشته و خاطره روزمرگی بود ولی عالی بود👏👏❣️❣️

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
2731
سلام فاطمه جون ،چقدر با احساس نوشتی ...😍😍😍🥰  🌹🌹🌹🌹🌹🌹👌👌👌

سحر جان یه راهنمایی می خوام ازت، پسر بزرگم 8 سالشه خیلی اجتماعیه و با بچه ها و دوستاش راحت ارتباط میگیره ولی وقتی می خواد با دوستاش بازی کنه و دلش بخواد اونها بازی مورد علاقه ی خودش و بازی کنن بهشون باج میده مثلا جایی بودیم با یه پسر 13 ساله داشت بازی می‌کرد اون بچه گوشی ساده دستش بود می خواست بازی کنه پسرم ازش خواست چند دقیقه بده تا اونم بازی کنه، اون بچه بهش گفت اول کل اتاق و مرتب کن(کاری که مادرش ازش خواسته بود و با تنبلی انجام نداد) پسرمم کل اتاق و مرتب کرد تا بتونه بازی کنه... چطور رفتار کنم بتونم این اخلاقش و مدیریت کنم چون اگه نهادینه بشه مطمئنا در آینده به مشکل بر می خوره

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

با برادر کوچیکش وقتی بازی میکنه خودش مدیریت میکنه زمان میگیره 10 دقیقه بازی مورد علاقه دادشش و انجام میدن دوباره 10 دقیقه بازی که خودش دوست داره.،خیلی راحت باهم کنار میان ولی تو برخورد با بچه های دیگه اینطور نیست مخصوصا هم سن و سال‌های خودش یا بزرگتر از خودش... حالت التماس به خودش میگیره که اصلا دوست ندارم این کارو

2738

ممنونم.واقعاهمینطوره.یعنی فک کن تواون سن من ازکجافهمیدم دشمنم کیه.هواونفس.یعنی اون موقع فهمیدم همه چیز ازوجودمه.وجودهمه ی ما.اگه دنیابامادشمن باشه وماباونهابجنگیم بازهم شکست خورده ایم مابایددروجودمون پیروزبشیم‌.یعنی عاااشق اولشم.منافق ازدل پاک میترسه همونطوری که جان ازبلاها وآسیب های جسمی💪

وقتی کسی دل پاک آدمهارونادیده میگیره خوردش میکنه ی منافق.منافق هم یعنی دورو.

وااای چقدذهن پویایی داشتم😐

چقدراین شعروصف اتفاقای چندروزپیشه که برام پیش اومد🤔

شماباعث شدین من دوباره به این شعرهانگاه بندازم.

وبه خودم بیام.

وااای من چقدقوی بودم🥺

وقتی اونموقع انقدر پرتلاش بودم پس دوباره میتونم💪💪💪💪💪

ممنونم.واقعاهمینطوره.یعنی فک کن تواون سن من ازکجافهمیدم دشمنم کیه.هواونفس.یعنی اون موقع فهمیدم همه چ ...

آره واقعا مضمون شعرت جالب بود تو اون سن مبارزه با نفس و این مسائل به ذهن هرکسی نمیرسه.... نفسِت خیلی مستعده یه چیزی تو وجودت هست هنوز پویا نشده سر بسته ست انگار، یکی و می خوای دستت و بگیره بکشونتت بالا

آره واقعا مضمون شعرت جالب بود تو اون سن مبارزه با نفس و این مسائل به ذهن هرکسی نمیرسه.... نفسِت خیلی ...

اگه بگم حق گفتی باورمیکنی؟

همش منتظر ی نیروازبیرونم اما بایدخودم دست خودموبگیرم.مثل ی مادردلسوزکودک درونمونوازش کنم.

همیشه میگم ول کن مثل خیلیای دیگه باش.نمیخواخاص فک کنی امابعدش به خودم میگم اینطوری داری خودتوگول میزنی توهمونی میشی که دروجودت حس میکنی.به خودت دروغ نگو.

این حرفاروبه خودم میگم

اگه بگم حق گفتی باورمیکنی؟ همش منتظر ی نیروازبیرونم اما بایدخودم دست خودموبگیرم.مثل ی مادردلسوزکودک ...

من کاملا این و احساس کردم عزیزم... از صبر و حلمی که داری از نوع نگاهت به مهربونی خدا... وقتی حرف میزنی همش یاد جمله حضرت زینب می افتم تو مجلس بزم و شراب یزید که وقتی به ایشون گفتن دیدی چه بلایی سر برادرت آوردیم حضرت زینب سلام الله فرمودن جز زیبایی چیزی ندیدم چون ایشون همه چیز و از جانب خدا دیدن 

من کاملا این و احساس کردم عزیزم... از صبر و حلمی که داری از نوع نگاهت به مهربونی خدا... وقتی حرف میز ...

گریم گرفت😭

بخداوقتی به این همه ظلمی که بهم شده نگاه میکنم میبینم جزضربهای زیباوبه جابرای زیباترشدن آهنگ زندگیم چیزدیگه ای نبود.همشون به جابودن وهستن.انگارمسیرتکامله.ومن به شدت مشتاق این مسیرم.انگاردارم توجاده ی رویاییم رانندگی میکنم.خیلی جاهااشک ریختم ولی خب آدمها دل تنگ هم میشن.

2706