2726
عنوان

زن داداشم میخاد شکایتم کنه

1125 بازدید | 106 پست

داداشم و رنش سالهاس مشکل دارن.داداشم یه استان دیگه کار میکنه زنش باهاش نرفت اونجا و میگه ارپیش خونه بابام یه خیابون اونور تر هم نمیام.کلا اختلافاتشون زیادتر شده باهم هم زندگی نمیکنن.یه زمین داشتن که الان فهمیدم به نام من زده داداشم و منم خبر نداشتم حالا زنش زنگ زده شوهرم و فوش داده من و گفته شکایتش میکنم .اخه من خو خبر نداشتم که این زده به اسم من.شوهرمم میگه شکایتت کنه دیگه حق نداری بیای خونه.اصلا میتونه شکایت کنه؟

چطوربه اسمت زده و خبر نداشتی

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرت چی میگه این وسط😐

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

نه بابا به چه جرمی

من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره بی پولی میکشم نداری دارم هزارتا مشکل دارم❤❤❤❤تو رو خدا تا من تاپیک میزنم نگین مگه دوماه پیش دوهفته پیش دو روز پیش همین تاپیکو نزدی؟!!! ولله اگه مشکلم حل شده بود دیگه تاپیک نمیزدم من پول اضافه ندارم واسه بسته نت بدم😓❤❤❤شوه من کارگر مشکا ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.من خوشم نمیاد که همش میام تاپیک دعا میزنم مجبورم ناچارم هر کس هر تاپیکی که دلش میخواد میتونه تو نی نی سایت بزنه... منم دلم میخواد تاپیک دعا بزنم... اگه دلت نمیخواد میتونی نیای تو تاپیکااام.من خودم خوشم نمیاد که از این تاپسکا بزنم مجبورم التماس دعا دارم..آره من همون کاربریم با یه کاربری دیگه اومدم.قبلی رو ترکوندم...چون اون تاپیک پربازدید رو دیدم ترسیدم که خواهرشوهره مچ زنداداششو تو سایت گرفته بود... آخه من همه ی زندگیمو اینجا تعریف کرده بودم... حوصله دردسر نداشتم دیگه... گفتم کاربریمو بترکونن یکی جدید زدم😝خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم امید داشتم خوشبخت بشم ولی زندگیم بدتر شد استرس های بیشتر..💔💔💔

ولی دیگه خالی نبتد خبر نداشتم خودتم رفتی امضا زدی

من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره بی پولی میکشم نداری دارم هزارتا مشکل دارم❤❤❤❤تو رو خدا تا من تاپیک میزنم نگین مگه دوماه پیش دوهفته پیش دو روز پیش همین تاپیکو نزدی؟!!! ولله اگه مشکلم حل شده بود دیگه تاپیک نمیزدم من پول اضافه ندارم واسه بسته نت بدم😓❤❤❤شوه من کارگر مشکا ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.من خوشم نمیاد که همش میام تاپیک دعا میزنم مجبورم ناچارم هر کس هر تاپیکی که دلش میخواد میتونه تو نی نی سایت بزنه... منم دلم میخواد تاپیک دعا بزنم... اگه دلت نمیخواد میتونی نیای تو تاپیکااام.من خودم خوشم نمیاد که از این تاپسکا بزنم مجبورم التماس دعا دارم..آره من همون کاربریم با یه کاربری دیگه اومدم.قبلی رو ترکوندم...چون اون تاپیک پربازدید رو دیدم ترسیدم که خواهرشوهره مچ زنداداششو تو سایت گرفته بود... آخه من همه ی زندگیمو اینجا تعریف کرده بودم... حوصله دردسر نداشتم دیگه... گفتم کاربریمو بترکونن یکی جدید زدم😝خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم امید داشتم خوشبخت بشم ولی زندگیم بدتر شد استرس های بیشتر..💔💔💔
ای ول ب داداشت😂😂

اتفاقا کساییکه از زیر بار مهریه جیم میشن واقعا نامردن ...

و حرومه...

نه مهریه های کلان ولی خدایی باید برای گذروندن  ی زندگی معمولی ب زن مهرشو بدن و اگر ندن حرومه

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2706