2726
نگ نگآنلاین پست ها : 20070عضویت:1390/12/6 1395/5/25 - 12:50 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] حسینه شما خانمین یا اقا؟؟؟ اگه اقایی که هیچی اما اگر خانمی با این طرز فکر برات واقعا تاسف میخورم ---------------------- قرار شد نظر بدیم نه توهین منم برای ظرفیت شما متاسم
پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسینیه تو حاضری بخاطر دین ومذهب زندگی برادرت مختل بشه وخدایی نکرده ازهم بپاشه؟یعنی دین ومذهبو ترجیح میدی به برادرت وزندگیش؟پس انسانیت ومحبت چی میشه این وسط؟ اصلا کسی هم نگه خودت ازته دل دوست نداری ازوالدینت نگهداری کنی تامدتی مثلا برادرت هم استراحتی بکنن؟یعنی شما با نوبتی انجام دادن مخالفی؟
2728
البته اصلا فکر کردن نداره نباید پای شرع و وظیفه و اینا بیاد وسط باید هر بچه ای اینقدر شعورو سطح تفکرش بالا باشه که بدونه باید از پدرو مادرش نگه داری کنه همه بچه ها به طور مساویییییی هم از لحاظ نگهداری هم خرج کردن باید ماساوی باشن
من ب دستان خدا خیره شدم'معجزه کرد😍❤
♥وفا♥آنلاین پست ها : 10340عضویت:1390/10/28 1395/5/25 - 12:54 عصر [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] حسینیه تو حاضری بخاطر دین ومذهب زندگی برادرت مختل بشه وخدایی نکرده ازهم بپاشه؟یعنی دین ومذهبو ترجیح میدی به برادرت وزندگیش؟پس انسانیت ومحبت چی میشه این وسط؟ اصلا کسی هم نگه خودت ازته دل دوست نداری ازوالدینت نگهداری کنی تامدتی مثلا برادرت هم استراحتی بکنن؟یعنی شما با نوبتی انجام دادن مخالفی؟ ---------------------- شما احساسی فکر میکنی بله من اگه انسانیت داشته باشم شریک میشم و مادر و پدرمو جمع می کنم حتی منتظر برادرمم نمیمونم ولی نظر شوهرم برام اولویت داره و اگه هم انجام ندم کسی حق سرزنش نداره. وظیفه م نیست
پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت
زالزالک هستم یه تک عروس ! به شخصه تحت هیچ شرایطی نه خودم از پدرشوهر مادرشوهرم نگهداری میکنم نه میزارم شوهرم بکنه! چون در حال حاضر هر چی دارن واسه دخترشونه پس همونم ازشون مواظبت کنه موقع احتیاجشون! از ماست که بر ماست...
دخترم تمام زندگی من
حسنیه بله وظیفه پسره ولی کدوم پسریه که انجام بده و تمام و کمال دراختیار پدر و مادرش باشه؟از نظر شرع و قانونم خیلی چیزا باید رعایت بشه که نمیشه مثلا زن وظیفه نداره تو خونه کار کنه ولی کجا رعایت میشه؟هرجوری فکر کنی باز همه زحمتا گردن عروسه نه پسر
دوستان دراطرافم خیلی ازاین موارد میبینم بخدا بخدا زندگی طرف به طلاق کشیده شده حاضر نشده واسه والدینش پرستاربگیره یا بفرسته سالمندان.دلیلشوتم اینع که وای مردم چی میگن
دوستان شما گفتین وظیفه منم طبق شرع و قانون گفتم ولی هر کسی مسیولیت زندگی خودشو داره اگه پسر اینقدر بی عرضه است که عروس مجبور میشه کار کنه و جمع کنه این به پسر برمیگرده . دختر که نباید جور بی عرضگی پسر رو بکشه اگه این جوری باشه همه پسرها می گن ما نمی تونیم چطور موقع گرفتن ارث که میشه دختر درجه دو حساب میشه؟ چطور موقع حضانت میرسه پسر در اولویته؟ شما به این مسایل فکر نمی کنین؟
آخه وفا سالمندان واقعا نامردیه پدر مادر با جون و دل زحمتمونو کشیدن حالا موقع پیری بفرستیمشون اونجا درسته؟؟؟ من اگه قرار باشه از پدر مادره همسرم مراقبت کنم پس از پدر مادر خودمم مراقبت میکنم چون منم وظیفه ای ندارم از پدر مادر همسرم مراقبت کنم ولی بخاطره همسرم انجام میدم پس اونم باید انجام بده. با فرق گذاشتن مخالفم
فال گرفتم حافظ فرمود: خوشا مردی که خانومش تو باشی:-*:-*
2706