2726
عنوان

رفتم مدرسه دخترم یه خانوم شلخته

277 بازدید | 11 پست

اومده بود کارنامه دخترش رو بگیره همین جور که غلط و اشتباه صحبت میکرد نمیتونست مشکل درس بچه رو بگه و مدیر سرسام گرفته بود . خلاصه من هم کارنامه دخترم رو گرفتم همینجوری که منتظر اسنپ بودم خانومه با اون اوضاع و تیپ درب و داغون اومد سوییچ درآورد یه ماشین شاسی بلند سوار شد رفت. اصلا فکم افتاد. 

نمونه بارز خدا پول رو به کی میدی بود.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

من ازین دیدگاه بدم میاد که اون که بده چرا داره منکه خوبم چرا ندارم 

شلخته بود و بد حرف زد و اخ بود و پیف بود و زیاد داشت و چرا داشت و ..... تمامش زمینه ساز جرم و دزدی و حسادت های جامعه ست . از هر دزدی بپرسی چرا تجاوز کردی و آسیب زدی و کیف قاپیدی ته دلش فکر میکنه طرف زیادی داشت و حقش نبود و استحقاق دارایی خودش رو نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخخخخ حال گرفته نشد اونوقت؟  

شاخم دراومد . به خدا نمیتونست دو تا جمله درست بگه. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728

🤣🤦‍♀️

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
من ازین دیدگاه بدم میاد که اون که بده چرا داره منکه خوبم چرا ندارم  شلخته بود و بد حرف زد و اخ ...

بد اومدن من و شما تاثیر زیادی نداره. ولی تو اقتصاد سالم پول از هوش اقتصادی یا کار زیاد یا توانایی حاصل میشه. 

نفهمیدی شغلش چیه 

خانومه که صد در صد شاغل نبود. هرچی بود لابد پول شوهره بود

بد اومدن من و شما تاثیر زیادی نداره. ولی تو اقتصاد سالم پول از هوش اقتصادی یا کار زیاد یا توانایی حا ...

حرفتون قشنگ و درسته ولی نه الزاما 

من خودم روزی ۱۲ ساعت برای پولم کار میکنم و لذتشو میبرم ولی همه جای دنیا آدمهایی هستن که خیلی بیشتر از تلاششون دارایی دارن . همین پاریس هیلتون که وارث هتلهای هیلتون هست تلاشش به اندازه داراییش هست ؟ نه 

من حرفم اینه هرکی یک جوره . و به عنوان سلیقه شخصی ایراد گرفتن از گفتار و لباس پوشیدن آدمهایی که پولدار تر هستن و سرشون به کار خودشونه رو دوست ندارم 🌷