2737
2739
عنوان

نصب ال سی دی روی دیوار خوبه آایا؟

6267 بازدید | 24 پست
سلام
قصد داریم ال سی دی مونو برای عید به دیوار بزنیم.
کسی این کارو کرده؟ خوب میشه بنظرتون؟

غیر از تنوع، یکی از دلایلمون اینه که پسرم راه میفته و همه جای تی وی دست میماله.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
یکی ازآشناهای ما کرده خیلی خوبه بنظرم بخصوص برای بچه داری ...حالا بستگی به بچه هم داره بازیگوشیش تاچه حدباشه من خودم اینطوری می پسندم
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه مهر جون. خونمون خیلی بزرگ نیست. همیشه فیکسه.

حدیث جون پشتش کاغذ دیواری خیلی خوب میزنیم. بالای تی وی هم طاقچه ی خوشگل. باز هم بده؟
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2728
لیا جون چیجوری زدید؟ با این پایه های مخصوص؟ خودتون تونستید یا کسی اومد؟ ارتفاعش چقدره از کف؟
2738
آرامش جون خودتون زدید عزیزم؟
ممنون لیا جون

باران مامانی میز ال سی دی ام دی افه. خودش شبیه باکسه.
برای بالاش هم میخوام یه شلف یا طاقچه بگیرم.
2706