2737
2734

چقدررررر دوران بارداری طولانیه ، دلم همش تنگه برا دخترم بی‌قرارم 😕😕😕😕

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜

عزیزم🥰

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

چیزی نمونده ..

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی

برای خواهرم منم دعا کن بسلامتی بگذرونه دوران رو توروخدا

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2738

ای جان.منمممم😍😍

یکم دیگ تحمل کنیم میرسه اون روز ک نی نیمون رو بغل کنیم.من ۲۹هفتمه

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
ای جان ان شاءالله به سلامتی بگیرین بغلتون 😍 منم دعا کنین این حس و تجربه کنم چن ساله منتطرم🙏🙏

الاهی خدا بت یه نی نی سالم بده آمین 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
ای جان ان شاءالله به سلامتی بگیرین بغلتون 😍 منم دعا کنین این حس و تجربه کنم چن ساله منتطرم🙏🙏

ان شاالله به زودی زووووود🤲

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
2706