2737
2734
عنوان

همسایه طفلکم😭😭😭😭😭

160 بازدید | 7 پست

دیشب ساعت ۱ دیدیم از واحد دوتا بالایی سر و صدا میادوپلیس اینا اومده شوهرم رف پیگیر شد اومد گف بنده خداها مهمونی بودن اومدن دیدن دزد اومده تمام طلاها و سکه هاشونو برده.راست و دروغ نزدیک ۵۰۰ میلیون طلا بوده و ۲۰م پول نقد ..خیلی ناراحت شدم براشون..پلیس میگفته اینا دسگاه دارن دقیقا جای طلاهارو از ۲۰۰ متری تشخیص میده بعد.ولی اخه چ جوری عوضیا اومدن زدن روح ما هم خبردار نشده...خدا لعنتشون کنه

حالا امروز صبح دیدم باز صدا میاد .شوهره برداشته زنه رو ب باد کتک گرفته ک اره تقصیر توعه دزد زده خونه تو باعثشی تو منو بردی مهمونی..خیلی دلم سوخت برا زنه..😔☹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جامعه مرد سالار یعنی این دیگه😔

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
2731

😂همسایه ما هم دزدخونشو زدع بود آقا پخش شده بود ۱۰۰ملیون پول طلا از زنش بردن ...

بعدش اومدن کارشناسی کردن دیدن همش دوتا النگو ۲ملیون پول بوده😂😂😂ینی بزور میخواستن از دزدا پول بگیرن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2738