2726
عنوان

دلم گرفته خیلی

152 بازدید | 9 پست

بدجنس تر و شیطان تر از مادرشوهر من وجود نداره..یک ساله عروسشونم بدترین بی احترامیا رو بم کرد..جلوم غذا نمیزاشتبه جاریای دیگم خیلی احترام میزاشدر حالی ک من خودم فوق لیسانسم شاغلم خانواده تحصیل کرده دارم هم از لحاظ تیپ وقیافه از تمام اقوامشون جاریام سرترماز حسادت هی تو حرفاش به من تیکه مینداخت کنایه میزدمثلا به ظاهر مذهبیه میگه تو جهنمی هستی موهات معلومهتو هرزه ای کثافتی و خیلی فحشای دیگه بم دادهتک فرزندم ب خانوادم خیلی بی احترامی کرده فحش داده..پدرم ادم بزرگیه تلفنو روش قطع کرده..در حالی ک خودش بی سواد و بی منطق و بی عقل و روانیه..حتی عروسیمون نیومده..حتی نزاشت جاریام حنابندون بیان..برای شوهرم عروسی نگرفتن..منو حتی از خونشون پرت کرده بیرون..روز پدر برای پدرشوهرم هدیه خریدم پرت کرد بیرون..گف پاتو خونه ما بزاری آتیشت میزنم..بچه ها من کوچیکککک ترین بی احترامی ب خانواده همسرم نکردم..حتی تو خونه خودم سفره جمع نمیکردم خونه اونا میرفتم حتی تو ماه رمضون غذا درست میکردم ظرف میشستم جارو میزدم..فقط بخاطر حجابم ک چادر ندارم با من لج کرده..ک چرا دستمو لاک میزنم..حتی خونشون اجازه ندارم کناره شوهرم بشینم میگه درست نیس..هم جشن عقدم هم حنابندونم کاری کرد تا صبح گریه میکردم..بهترین شبای زندگیمو گند زد.خانوادم دلشون خوش بود ک تک فرزندم تو خانواده پر جمعیت میرم سرم گرمه اما مادرشوهرم کاری کرد ک حتی جاریام نباید باهام حرف بزننچون شوهرم دوسم داره طرف منه بیشتر آزارمون میده.الانم دخترم یه ماه دنیا اومده نه زنگ زدن تبریک گفتن نه پیشم اومدن..دلم خیلی گرفته...بچمو میبینم دلم براش کبابه..واس نوه های دیگشون میمیرن اما دخترمن انگار نوشون نیس..همش شیرحرص به بچه میدم..بدترین روزای زندگی منو شوهرمو خراب کرد..پس چرا تاوان پس نمیده چرا سالم داره راه میره چرا خدا جوابشو نمیده اصن خدایی وجود داره..اخه این طفل چ گناهی کرده

زن زندگی آزادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تروخدا به فکر بچت باش 

مادرشوهر کیلو چنده

خدایا!بابت همه چیزایی که به صلاحمون نبود و نشد، شکرت!!حتی اگه براش گریه کردیم، حتی اگه غر زدیم، حتی اگه ازت شاکی شدیم.
2728

بهت فحش دادن رفتی خونه جارو میزنی؟ نکنین این کارا رو. شما اصولا نبابد پاتم بزاری اونجا چه کادو و رفت و امدی!

به بچت شیر حرصی نده دودش توی چشم خودت میره عزیزم ارامش حفظ کن محیط خونتو گرم کن تا ایشون دق مرگ بشن از دیدنش 

نخوندم کامل .....

ولی یه چیزی بگم ....اینکه بخاطر مادرشوهرت حرص نخور و ناراحت نشو....اجازه نده بهت بی احترامی کنه 

.....تا میتونی دور شو ازشون😒😒

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..

محاله دلشون بچه رو نخواد .به روشون انداختن .مادر شوهر منم گاهی ی کارایی میکنه اونقدر سرد و بی محل میشم یهو بعد ی مدت خودش بلند میشه میاد خونمون.من همیشه جلوی بعضی از کارهای بی منطقش سکوت سردی میکنم جوری که از صدتا اعتراض بدتره