2726
عنوان

شوهرم منو دیوونه کرده با این کاراش!

469 بازدید | 22 پست

شوهرم مابین من و بچم و خانوادش خیلی فرق میزاره .خانوادش هرجا بگن میبره ،میخره،پول میده،ولی واسه ما نداره،پول نیست،بیچارست خسته شدم از دستش بارها بهش گفتم ولی بهم اهمیت نمیده و فقط باهام قهر میکنه.من دندونم درد میکرد عید همش مسکن میخوردم بهم پول نداد گفت ندارم ولی مامانش چرخ میخواست بخره ب اون پول داد.آبجیش میره دندنپزشکی برای زیبایی ب اون ۳۰۰ یسری داد،مول شارژ باباش،مامانش،خواهرشو میده،پول قبض خانوادشو میده،پول ختم خاله مامانشو میده.تاکسی سرویس بقیه میشه من چیزی بگم میگه خانوادمه خانوادش توی طول روز مریض بشن دکتر نمیرن شب میشه بهش زنگ میزنن ک بیا مارو دکتر ببرحتی پدربزرگ،مادربزرگش،خودشون پسر دارن ولی کنار کشیده .بخدا خسته شدم از اخلاقش واسه اونا هرکاری میکنه ولی واسه ما فقط آه و نالست.الان بهش گفتم ۳۰ تومن بزن ب کارت فلانی ازش چیزی خریدم پول پیشم نبود،هزارجور سوال و جواب داد ک واسه چی خریدی،برای چی خریده،اووووه ۳۰ تومنه،۳۰ تومنو برو کار کن ببینم چ جوری در میاری.بخدا گریم میگیره از کاراش بخوام بگم کلشو کتاب میشه ولی فقط همینو بدونید خیلی ب اونا بیشتر اهمیت میده.چیکار کنم ؟راهی هست من نرفته باشم

خو این عنتراچرا زن میگیرن 

مطمئنم خورشید جفتگیری کرده وگرنه این گرماکار یه خورشید نیست بخدا  یه جوری برای نفهمی خرو مثال میزنن انگار بقیه حیوونا تو خلوتشون میشینن سینوس کسینوس حل میکنن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش بگو چرا زن گرفتی ک چی بشه خرج خانواده‌ تو میدادی همش منم عذاب نمی‌دادی اه

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
همینو بگو  اسم کاربریت 😄 💚

مطمئنم خورشید جفتگیری کرده وگرنه این گرماکار یه خورشید نیست بخدا  یه جوری برای نفهمی خرو مثال میزنن انگار بقیه حیوونا تو خلوتشون میشینن سینوس کسینوس حل میکنن   

تو ام تو خونش کار نکن نهار شام هیچ کدوم درست نکن هرچی ازت خواست از ببخشید رابطه بگیر تا ی قند براش ببری بگو بگه خانوادش براش بیارن چجوری تحمل میکنی تو ام لج کنی میفهمه واسه چی خرجیتو خودت میدی شاغلی ؟؟؟باش مهم نیست وظیفه اشه ماهانه ی پولی بزنه به حسابت که واسه خودت باشه هرکاری دوست داشتی بکنی نه اینکه سر ۳۰ هزار منت بکشی 

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
خداکمکت باشه انشااله سرش به سنگ بخوره

خدا کنه هر روز دعا میکنم.پدرشوهرم آدم گند و بیشعوری هست و منو کلی اذیت کرده الان بخاطر اینکه دیابت گرفته خودش ک بیچارست هیچی ما رو بیچاره کرده چند ماهه خانوادمو ندیدم میگم این هفته تعطیلی هست مارو ببر شهرستان نمیبیرهرچون بابام بیمارستانه.همش بهانست 

2706