2733
2734

دوستان نگرانم همش دستاش و ميزنه صورتش ٤٥ روزشه همش بالاست دستاش كلا تكون ميخوره خواب نداره اصلا نگرانم😭امروز مامان گفت نكنه بيش فعاله😭😭😭😭نمنه بيش فعاله

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.

پناه بر خدا هیچ کاره دیگه ای ندارید جز ایراد گرفتن از بچه؟ 

شل قندتقش کن

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه پیش فعالی اخه 😑

بچه همش دستاشو پاهاشو تکون میده 

خوابم نداره کرسنه اس یا یه مشکلی داره 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2728

ببخشید خنده م گرفت . ن بابا چیزیش نیست پسر منم همینجوری بود فکرشو کن بچه چهل روزه از رو تشکش جابجا میشد بس ک تکون میخورد😂. حالا شما تجربه نداری اما این حرف از مادرت بعیده

پسر خودم اینجوری بود دست و پاهاش تکون میداد خیییلی 

بعد ک چهار دست و پا رفت خوب شد

الان دختر داداشمم اینجوریه ۸ ماهشه خییییییلی بیشتر از پسرم تکون میده خودشو

پسرمم اصلا بیش فعال نیس خیلی مهربونه پسر خوبیه

ارومه ولی خب چون پسره یه شر و شیطونی خاصی تو وجودشه 

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 
2738

فقط اونایی که میگن تشنج و نوار مغز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
پناه بر خدا هیچ کاره دیگه ای ندارید جز ایراد گرفتن از بچه؟  شل قندتقش کن

كرديم اتفاقا اخه نميدوني كه انگار استرس داره يعني دستاش و ول ميكني فقط مثل خميازه ميكنه يا ميزنه صورتش نميدونم كه اخه🥺

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2706