2737
2734

دوستان من دوماه بود با یع اقایی اشنا شده بودم تو دوماه اشنایی طاهرشو زیاد پسند نکردم؛

بعد دوماه این اقا از من خلستکاری کرد ومن جوابم منفی بود از اونجایی که خجالت میکشیدم بهش بگم گفتم بیان خاستکاری پدر مادرم رد کنن

خلاصه بگم سره این رودروایسیع من این رابطه ده ماه طول کشید و اینا از بس اومدنو رفتن از پدر من جواب بله رو گرفتن ؛الان من تو یه شهرستان زندگب میگنم و اکثرا از رابطه منو طرفم خبر دارن و فامیلایه منو اونو صاب کارم همه میدونن؛ینی سره کار میاد دنبالم میریم میاییم

ولی باز عشقی در من شکل نگرفته 

ایشون خیلی ادم خوب متعهد مهربون و عاشقی هست ولی از جهت ظاهر زیاد به دل نیست 

حالا من نمیدونم تو این شرایطی که مونوم چیکار کنم؟خیلی گذاشتم موضوع بیخ پیدا کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یاد خودم افتادم😂😂😂 نزدیک بود چند سال پیش سر رودر بایستی شوهر کنم 🤣🤣 آقا زار میزدم پیش دوستام نمیدونستم چه خاکی بریزم تو سرم . اونا هم هر هر میخندیدن 😂😂😂 ببین عزیزم اشنباه کردی گذاشتی بیاد خواستگاریت . هی کشش دادی اوضاع بدتر شده اونم واقعا الان گناه داره . اگه واقعا اصلا اصلا ازش خوشت نمیاد ردش کن چون اینده جفتتونه شوخی که نیست . هر چی بیشتر کشش بدی بدتره 

اسون نیست که چطور بزنم بهم

عزیزم شما تو این ۱۰ ماه نتونستی علاقه پیدا کنی 

بعدشم نمیتونی 

کافیه رک راست بگی دیگه نمیخام ..عشق خیلی مهم تو زندگی بزار تجربش کنی 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
میدونم الان سره دوراهیع نخاستن و ابرو گیر کردم

اون موقع که با یه بچه داری بدون عشق زندگی میکنی و مجبوری آبرو میاد ب دادت میرسه؟؟بعدشم گناه ک نکردی نامزدی بوده دوست ندلشتی تمام

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706