2204

چ قشنگ

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...

سپیدمو، سایت راهنمای مشکلات سالمندان، مقالات اموزشی، اخبار، خدمات، تبادل نظر

چه قشنگگگگگگگگ🤩🤩🤩🤩

مهندس نفت هستم🤩                    مدت هاست برایت چیزی ننوشته ام زندگی مجال نمی دهد . غم نان ! با وجود این میدانی نفسی که میکشم تو هستی خونی که در رگ هایم می دود و حرارتی که نمیگذارد یخ کنم امروز بیشتر از دیروز دوستت دارم و فردا بیشتر از امروز🤍🦋                               قوی بار چون خدا فقط کسیو به لبه پرتگاه میرسونه که قدرت پرواز رو داشته باشه ..👋🏼            روز های بهتری در راهه////.🦋✌🏼 بر روی بوم زندگی هرچه که می‌خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی !از نو دوباره رسم کن ....تصویر را باور نکن خالق تو را شاد آفرید آزاد آزاد آفرید پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور مکن🤍🌱
2050
وااای چه نازه فقط بهم بگو کناره ها رو چی ریختی که تا پایین شره نکرده ؟ اونها هم فوندانته یا ژله ی غ ...

ممنون عزیزدلم اونا گاناش رنگی هستن کم ریختم تا پایین نیاد

2292