2737
2734

سلام خواهرم همیشه وارد روابط عاطفی میشه وشکست میخوره با وجود خوشگلی زیاد وساده دلیش خیلی

سریع اعتماد میکنه بعد هر رابطه تا مدت ها ناراحت باز روز از نو روزی از نو هرچی میگم برای خودت ارزش قائل شو نکن نرو بیرون یا دوست نشو میگه این دفعه فرق داره نصیحتم میکنم جیغ میکشه میگه مگه من نفهمم خودم میدونم تو نمیشناسیش نمیدونی چقدر خوبه با فرهنگ ولی همون باز ولش میکنن خواستگار زیاد داره نگران آیندشم حتی همه رو رد میکنه طرز فکرش میگه دوست بشم آشنا بشیم بعد ازدواج شما بگید چطور راهنمایی کنم که جبهه نگیره

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
اون الان هیچ جوری قانع نمیشه

چکار کنم میترسم این وسط اتفاقی براش بیفته ذهنم داغونه بخدا نمیخام ازدواج اشتباه کنه یا بلایی سرش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بذار جوونی شو کنع فقد در حد همون دوستی باشع نع چیز دیگ 

بعدا پشیمون میشع چرا جوونی نکرده

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
چکار کنم میترسم این وسط اتفاقی براش بیفته ذهنم داغونه بخدا نمیخام ازدواج اشتباه کنه یا بلایی سرش بیا ...

شاید هم ازدواج خوب کرد 

حداقل بگو ر.ج نداشته باشه این کار رو حق داری البته خودشون بیشتر از من و شما میدونن

2738
بذار جوونی شو کنع فقد در حد همون دوستی باشع نع چیز دیگ  بعدا پشیمون میشع چرا جوونی نکرده

منم میترسم فرا تر ازاون بشه میگم حداقل دل نبند حد وحریم بدونه

شاید هم ازدواج خوب کرد  حداقل بگو ر.ج نداشته باشه این کار رو حق داری البته خودشون بیشتر از من ...

منم از همون روابط جنسی میترسم میدونم نداره ولی نمیشع به مردا اعتماد کرد این همه تجاوز چجوری اتفاق میفته

ببین ب نظرم رفاقتتو. باهاش بیشتر کن حتی اگ خواست با دوس پسرش بره بیرون توام برو مثل خودش با هيجان بع ...

آخه من شهر دیگه ام متاهلم وبچه دارم همین کارمو سخت کرده 

باهم خوبیم اما تامیخام انتقاد کنم عصبی میشه