2737
2734
میخوایم بخریم دست دوش رو ...زده 19 تا 22 تومن ولی سمند وپژو خیلی گرونتره 23 28 و.... علتش چیه؟؟
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
چون اونا متقاضیشون بیشتره
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صفرش 28 زده ولی تولیدش متوقف شده دیگه تا سال 90 بوده فکرکنم

نکنه قطعاتش گیر نیاد/؟؟؟؟؟؟؟

2738
اگه 89 باشه 22 تومن خیلی ارزون نیست البته به نظر میاد که خیلی هم بالا نیست. یکم احتمالا پایین تر داره میده اما 19 تومن عجیبه و شاید بقول دوستان پول لازمه. اما اگه قصد خرید داری ختما به مکانیک و صافکار نشون بدین که موردی نداشته باشه.
در مورد قطعات خودروهای چینی هم حتما باید بری نمایندگی هاشون حتی واسه خرابی هم یا باید بری نمایندگی یا بعضی مکانیکی ها هرجایی قبول نمیکنن.
خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
2706