2703
2553
عنوان

کدوم یکی از این دو گزینه؟؟ 😀

128 بازدید | 2 پست

سلام دوستان، شبتون بخیر. به فرض شرایط یکسان یعنی محله ی مورد نظر یکی هست هردو واحد خوش نقشه و دو خواب و فول، هر دو مدل ماشین تمیز و کم کارکرد باشه، شما کدوم رو انتخاب می کنید؟

خانوادمون سه نفره هست،خانواده ی خودم و همسرم هم کم جمعیت هستن.

تعداد رای : 17
نظرسنجی
یک واحد آپارتمان 83 متری و یک چری تیگو 5 مدل 96
3
17%
یک واحد آپارتمان 95 متری و یک پژو پارس تیوفایو مدل 98
14
82%
خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

چرتی تیگو چیه دیگه😶😭

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
چرتی تیگو چیه دیگه😶😭

ماشین چری تیگو 5 شاسی بلند چینی😶

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷