2733
2734

😂😂😂😂

من اسمم مریم  هست از مترادف ش استفاده کردم  ماریا  گذاشتم  و کریستی رو هم چون خارجی بود و به ماریا بیاد گذاشتم  تنگش. 

حالا یه چیز خنده دار: یک جایی تو مجازی  یک کاربر بهم گفت تو  خواهر آگاتا  کریستی  هستی؟ من قیافه ام🙄😶 دلیل خنده ام در بالا برای همین بود

هر چه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم نفس صدام میزنه 

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2728

اون موقع ها که بچه بودم و خواهرم قلم چی میرفت همیشه مجله هایی که میاوردو من میخوندم کلشو مخصوصا اسامی اون تراز برترهارو😄 بعد اسم یه شخصی  نیلگون  بود و خیلی خوشم اومد از اون موقع به بعد نیلگون شد اسم مورد علاقم کلا تو مجازی کاربری و... به این اسمه😁99 هم که سال عضویتم... 

2738