2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه من ک افتضاح شد انقد طبیعی عمل کرده هرکی منو میبینه اصن نمی‌فهمه من فانتزی دخترونه دوس داشتم خدا لعنتش کنه 

الان دیگه نه پولش هست ن حس و حالش ک باز برم واسه ترمیم

واسه من ک افتضاح شد انقد طبیعی عمل کرده هرکی منو میبینه اصن نمی‌فهمه من فانتزی دخترونه دوس داشتم خدا ...

من ۸ ماه عمل کردم دماغم انقدر ورم داره که نگو به قول شما هم انقدر طبیعی عمل کرده همه میگن تغییری نکردی واسه چی عمل کردی

خدایا خودت هوامو داشته باش،من اونقدم قوی نیستم همش وانموده...
2738
واسه من ک افتضاح شد انقد طبیعی عمل کرده هرکی منو میبینه اصن نمی‌فهمه من فانتزی دخترونه دوس داشتم خدا ...

دکترتون کی بوده؟

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰
خوش رفتار-تهران

ببخشید خانمه یا آقاست دکتر؟

برا یه بنده خدا میخام که طبیعی دوست داره

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰

اتفاقا الان خیلی طبیعی مد شده اکثر دکترا طبیعی عمل میکنن

آپشنه به نظرم

بینی شما قبلش مشکل داشت یا نه؟

میتونم قبل و بعدتون رو ببینم؟

2706