2726
عنوان

کسی تا حالا حب رازی خورده؟

1540 بازدید | 8 پست

من سیاتیک دارم رفتم دکتر طب سنتی یه پودر داره اسمش حب رازی هست با عسل قاطی کردم و مثل خمیر شده گفته هر ۴ ساعت بخورم.وحشتناک بد مزه هست.کسی تا حالا استفاده کرده

سلام شما خوردین؟ برای منم نوشته میخواستم ببینم عوارض نداشت چرا پودرشو گرفتی قرصشم هست اونجوری مزه ش ...

سلام عزیز.اره خوردم ولی از بس تلخ و بدمزه بود بالا میوردم .الان قرصشو نوشته باید بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز.اره خوردم ولی از بس تلخ و بدمزه بود بالا میوردم .الان قرصشو نوشته باید بخورم

کپسول خالی میخریدی پودرشو میریختی توی اون میخوردی
منکه روزی سه تا میخورم نوشته اگه اسهال شدین کم کنین منکه یبوست شدم  

2728
کپسول خالی میخریدی پودرشو میریختی توی اون میخوردی منکه روزی سه تا میخورم نوشته اگه اسهال شدین کم کنی ...

مشکلتون حل شد؟

خداوندا ، هرکسی رو به آروزوی قلبیش برسون ،ی گل دخترسالم و صالحم بهم هدیه بده😭😭😭
مشکلتون حل شد؟

سلام عزیز

درد سیاتیک با حب رازی؟ نه خوب نشد ولی با اون ورزش ها ک دکتر حبیبی میگه خیلی بهتر شد البته من ادامه ندادم باز برگشت، نرمش برای سیاتیک سرچ کنید یه ویدئو آپارات از دکتر حبیبی میاد، مال من مچ دستم هم با ورزش های ایشون خوب شد! دست راستم رو از مچ ب پشت ک خم می کردم شدید درد می گرفت ولی زیر دو هفته با نرمش های اون ویدئوهه خوب شد الانم خیلی کمه دردش البته رعایت می کنم 

نرمش هاش خیلی آسونه انجام بدین خوب میشین ایشالا 

سلام عزیز درد سیاتیک با حب رازی؟ نه خوب نشد ولی با اون ورزش ها ک دکتر حبیبی میگه خیلی بهتر شد البته ...

مرسی عزیزم

منم زانوم😭دیوانم کرده

مرسی عزیزم منم زانوم😭دیوانم کرده

یه دکتر طب سنتی ب من گف آب سرد اصن نخور گف من خودم تا یه ذره آب سرد میخورم زانو درد می گیرم! سنی هم نداشت شاید برای شما هم از سردی باشه، ایشالا خوب شید، خدا همه مریضا رو شفا بده ایشالا

یه دکتر طب سنتی ب من گف آب سرد اصن نخور گف من خودم تا یه ذره آب سرد میخورم زانو درد می گیرم! سنی هم ...

مرسی عزیزم ،سالهاس دارم اره بابا ی ق مثلا هندونه بخورم مردم ،نمی خورم که ....