2737
2739
عنوان

وای بیاید نجاتم بدید😥🤒😵

252 بازدید | 21 پست

سلام😖

خانما دارم از دل درد میمیرم🤒

چیکار کنم قرص ندارم، فقط مفنامیک

آویشن، نبات داغ؟

چی یه ساعته دردمو میندازه؟😵

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مفنامیک ضعیفه دو تا باهم بخور گیسه آب گرم اگه داری بذار

باشه ممنون

آویشن و نبات داغ خوبه؟

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

اگر مربوط به پریودی هست اینایی که میگم بگیرید تو خونه باشه هر وقت درد داشتید از هر کدوم ی کوچولو بریزید و‌دم کنید و با نبات بخورید زیر یک ربع دردتون تموم میشه ،(چای سفید،بابونه ،سنبل الطیب ،تخم‌شوید‌،زیره‌،زنجبیل)

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
اره، اویشن و نبات نیم ساعته خوب میشی شاید هم کمتر

ممنون🤒❤🙏

2738

جدیدا عصبانی شدی یا دلت شکست؟

من خودم چهارشنبه از دست دخترخاله ام عصبانی شدم دلمم ازش شکست ، از اون روز تا الان همش کمردرد دارم اول دل درد بود الان کمردرد، دیشب از کمردرد خوابم نمی‌برد 

یه دختر قوی هستم 🤍 با اینکه دلمو زیاد شکوندن ولی باز میبخشم 💙 و به دختر بودنم افتخار میکنم ❤ ‌‌از اهالی آرامشم 😍 اونجایی که هرکی اشتباه کنه خودش قبول میکنه اونجایی که دلخوری نمیگیریم اونجایی که اخلاق ها عالیه ،،،، بله من از اهالی آرامشم 💞
اگر مربوط به پریودی هست اینایی که میگم بگیرید تو خونه باشه هر وقت درد داشتید از هر کدوم ی کوچولو بری ...

آره مربوط به پریودیه

زنجبیل و زیره دارم

هر دو رو درست کنم پشت سر هم بخورم؟

آره مربوط به پریودیه زنجبیل و زیره دارم هر دو رو درست کنم پشت سر هم بخورم؟

با هم دم کنید مثلا ی قاشق چایخوری زیره با نصف قاشق چایخوری زنجبیل و با نبات ،حتما اینایی که گفتم رو بخرید من به ترتیب مهم بودن نوشتم ینی چنتای اولی عالین

جدیدا عصبانی شدی یا دلت شکست؟ من خودم چهارشنبه از دست دخترخاله ام عصبانی شدم دلمم ازش شکست ، از اون ...

عصبانی که تا دلت بخواد

جدیدا عصبانی شدی یا دلت شکست؟ من خودم چهارشنبه از دست دخترخاله ام عصبانی شدم دلمم ازش شکست ، از اون ...

روحت رو پاک سازی کن گلم به خاطر خودت ،ببخش و رها کن تا دردت ساکت بشه

با هم دم کنید مثلا ی قاشق چایخوری زیره با نصف قاشق چایخوری زنجبیل و با نبات ،حتما اینایی که گفتم رو ...

باشه حتما میخرم

متشکرم❤🙏

باشه ممنون آویشن و نبات داغ خوبه؟

من بیشتر با دارچین و زنجبیل دلم آروم میشه نمیدونم

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2706