2726

حالا مادر شوهرم اومد قسمتش کنه بین منو جاریم و خودش قشنگ جلو من سهم اونو داد به من نداد گفت باهام میخوریم حالا از موقعی که چهار تخمه رو خریدن ما ازش به چشم ندیدیم گذاشته تو یه کیسه گذاشته تو انبارش ما که میایم خونه خودمون میاد تو انبار دوسه بار از اون بالا دیدمش که میاره کاسه رو پر میکنه میبره میخورن 😂😂😂حالا من که اصن برام مهم نیست ولی دارم به عقده ای بودن اون میخندم که اصلا یه ذره به فکر پسرش نیست که بگه میره سرکار خسته و کوفته میاد یکم بدم بهش ببره خونه خودش بخوره اونوقت اون چند وقت پیش پدر شوهرم واسه دختر جاریم که ۵ سالشه یه کیسه پر پسته خریده بود اونم باز با پول شراکتیمون ولی باز به ما نداد 😂😂😂اخه یه آدم چقدر عقده ایه واقعا ؟؟

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرم هروقت ما میرفتیم سریع گردو واجیل وتنقلات میبرد قایم کنه میدیدی هول میشد یه چیش میریخت شوهرم میگفت انگار بچه ش نیستم ازنامادری م

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2728
۴ تخمه چیع ؟ ۴ مغز؟؟

من فکر کردم اون جوشونده ۴تخمه که موقع سرماخوردگی میخورن رو میگه. کلی فکر کردم اون چند کیلوش به چه درد میخوره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مادرشوهرم هروقت ما میرفتیم سریع گردو واجیل وتنقلات میبرد قایم کنه میدیدی هول میشد یه چیش میریخت شوهر ...

ا اره واقعا حالا من خودم هیچی تو رژیمم نمیخورم ولی به پسر خودت رحم نمیکنی؟؟؟

پول شراکتی چیه ؟ یعنی پول میزارید خوراکی میخرید ؟

ن عزیزم ما دوتا برادر و پدر شراکت دارن تو کار خوراکمون هم شراکتیه ساختمان سازی میکنن

مادرشوهرم فقط بخودش ودخترش میرسه

ن این به دختراش هم رحم نمیکنه همه رو فدا دختر جاریم میکنه

ا اره واقعا حالا من خودم هیچی تو رژیمم نمیخورم ولی به پسر خودت رحم نمیکنی؟؟؟

اینا فقط پای عروس میاد وسط مادر میشن وگرنه بخدای احدواحد شوهرم سوتغذیه داشت قبل ازدواج بعدازدواج بیست وپنج کیلو اضافه وزن پیدا کرد شکل ادم شد

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706