2204
2298
عنوان

موهامو زدم...بهم میاد؟!😨+عکس

3189 بازدید | 120 پست

حس میکنم جای پای آرایشگره رو شونه هام مشخصه😐

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری،میدونم من فقط بهت آسیب میزنم و عقل و منطق حکم میکنه بندازیم تو همون سطل آشغالی که ازش اومدم،میدونم هیچوقت عاشق نبودی...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون ی احمق بی منطقم؛) ی چیز بگم از شدت حماقتم شکه بشی؟من دیگه نمیتونم پروفایلتو چک کنم چون اینکه بخوام عکستو ببینم زیاده خواهیه،دیگه نمیتونم هر روز چتامونو بخونم چون همونم ازم گرفتی،دیگه نمیتونم به برگشتنت فکر کنم چون من ی عوضیم که هیچوقت تغییر نمیکنه و تو ازم اونقدر متنفری که...نمیدونم فقط میخوای هرچی مربوط به اون۹ماه تباه شده بوده رو نابود کنی...ولی میدونی،من هنوزم امید دارم،هنوزم برای تبدیل شدن به اون چیزی ک میخوای تلاش میکنم،ممکنه تو دیگه نخوایم ولی اینجوری با عذاب وجدان کمتری با بانی توی قلبم زندگی میکنم.                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2050
سلام گلم ما یه گروه تلگرام زنونه داریم اگه دوست داری بیا تا از تجربه های همدیگه استفاده کنیم ...

گذاشتن لینک ممنوعه اینجا قطع میشی ها 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
مگه زشت شدم نگام نمیکنی دلت میاد 

اه میخواستم بگم

💕هر کس خدا ترس و پرهیزکار شود خدا راه بیرون شدن (از عهده گناهان و بلا و حوادث سخت عالم) را بر او می‌گشاید.او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد، و کسی که بر خدا توکل کند، خدا برایش کافی است، [و] خدا فرمان و خواسته اش را [به هر کس که بخواهد] می رساند؛ یقیناً برای هر چیزی اندازه ای قرار داده است.💕
مگه زشت شدم نگام نمیکنی دلت میاد 

یادش بخیر چقد وایرال بود ی دورانی😔😂

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری،میدونم من فقط بهت آسیب میزنم و عقل و منطق حکم میکنه بندازیم تو همون سطل آشغالی که ازش اومدم،میدونم هیچوقت عاشق نبودی...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون ی احمق بی منطقم؛) ی چیز بگم از شدت حماقتم شکه بشی؟من دیگه نمیتونم پروفایلتو چک کنم چون اینکه بخوام عکستو ببینم زیاده خواهیه،دیگه نمیتونم هر روز چتامونو بخونم چون همونم ازم گرفتی،دیگه نمیتونم به برگشتنت فکر کنم چون من ی عوضیم که هیچوقت تغییر نمیکنه و تو ازم اونقدر متنفری که...نمیدونم فقط میخوای هرچی مربوط به اون۹ماه تباه شده بوده رو نابود کنی...ولی میدونی،من هنوزم امید دارم،هنوزم برای تبدیل شدن به اون چیزی ک میخوای تلاش میکنم،ممکنه تو دیگه نخوایم ولی اینجوری با عذاب وجدان کمتری با بانی توی قلبم زندگی میکنم.                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

منم موهای بلندمو خودم کوتاه کردم بعد خشک شدنشون شبیح قارچ شدم از اون موقع تصمیم گرفتم دیگه از این غلطا نکنم

بی ثمر هر ساله در فکر بهارانم ولییییییییی چون بهاران میرسد با من خزانی میکند 😭😭😭
2051