2733
2734

دوستان درست ميشه 🥺من نگرانم ٤٤ روزشه ولي گريه ميكنه غر ميزنه اصلا دستاش ازاد ميشه حي با دستاش رو صورتش ميزنه🥺🥺🥺حاملگي هم تو ارامش تمام بودمااااا نميدونم چرا اين مدليه🥺

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.

شاید جاییش درد میکنه 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره عزیرم حتما بهتر میشه ببرش دکتر یا کولیک داره یا رفلاکس دخترمنم همینطور بود بعد دوسه ماه خیلی بهت ...

بردم‌دکتر شربت داده واسه شکم دردش

وااای ایشالله اصلا میگم نکنه عصبیه نکنه بد اخلاقه 

نکنه بچه ای هست که غر غرو

پس ربط نداره؟ درست میشه؟ چون میزنه هی صورتش🥺گريه و غر زدن 

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
دخترمنم سه ماهشه همینجوریه😖

😭😭😭خوب نشده؟؟؟؟ واي من اميدواريمً٣ ماه بودكه

2738

بله چنگ زدن صورت توی نوزادان خیلی طبیعیه 

پسر منم خیلی چنگ میزد

گریه هم که بله

فقط بابت رفلاکس یه چکاب ببر

رفلاکس فقط پنیر بالا آوردن نیست بدون اون هم میتونه رفلاکس باشه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
😭😭😭خوب نشده؟؟؟؟ واي من اميدواريمً٣ ماه بودكه

نگران نباش عزیزم..

قطره ی کولیک ایز بهش بده..یا اهورا نی نی..

صورت خاروندن و اینا هم طبیعیه خواهر..

اگه شیر خودتو میخوره گرمیجات زیاد بخور اصلا سردیجات نخور..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
بله چنگ زدن صورت توی نوزادان خیلی طبیعیه  پسر منم خیلی چنگ میزد گریه هم که بله فقط بابت رفلا ...

بردم چيزيش نيست 

نميدونمكه

2706