2737
2734
عنوان

چیکار کنم از دست مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 21 پست
این دیگه چجور مادریه که از دهن این بچش میگیره میده به اون یکی؟    

میخواد مثلا رابطه  مارو با برادرشوهرم خوب کنه ب شوهرم گفتم خیلی خوبه میخواد بچه هاشو پیش هم عزیز کنه ولی فقط از ما نگیره یه سکه هم از اون داداشت میاورد میگفت اینو داداشت داده واس بچت حتی ی تبریک ساده هم نگفت

میخواد مثلا رابطه  مارو با برادرشوهرم خوب کنه ب شوهرم گفتم خیلی خوبه میخواد بچه هاشو پیش هم عزی ...

خب همین دیگه وقتی کاراش یه طرفست یعنی مادر درست حسابی ای نیست قشنگ داره سواستفاده میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی یه چی میگم کاملا منطقی  عزیزم شما داری میگی همیشه اینکارو می‌کنه حالا این بار بوقلمون برده ...

آخه یجور گفت ما گفتیم حتما پولشو میده من بهش گفتم دستمون چقدر خالیه نمیدونستم اینطوری میکنه 

یه بار جلوش واستا و جوابشو بده.یعنی چی که برده داده گفته خونه نوییتونه.غلط کرده.شما ببخشید خودتون نم ...

مادرشوهرم بعضی وقتا برا بچم لباس میگیره میدونه دستمون خالیه بخاطر اون چیزی نمیگم هر چی خودش بخواد میدم ولی از این میسوزم ک برادر شوهرم حتی زنگ نزد تبریک بگه برا اون برده ناراحتم حالا هم نیستن بیان سعی میکنم بگم ولی نمیدونم چطور بگم ک هم بهش بر نخوره هم بدونه ما همچین نفهم نیستیم ک فکر میکنه

2731
آخه یجور گفت ما گفتیم حتما پولشو میده من بهش گفتم دستمون چقدر خالیه نمیدونستم اینطوری میکنه 

از این به بعد دیگه بدون

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
مادرشوهرم بعضی وقتا برا بچم لباس میگیره میدونه دستمون خالیه بخاطر اون چیزی نمیگم هر چی خودش بخواد می ...

بنظرم به مادر شوهرت با احترام واقعیت رو بگو،کار مادرشوهرت درست نیست که بدون هماهنگی با شما برده داده و گفته خونه نوییتونه

بنظرم به مادر شوهرت با احترام واقعیت رو بگو،کار مادرشوهرت درست نیست که بدون هماهنگی با شما برده داده ...

الان نیستن بیاد حتما میگم دیگه واقعا سواستفاده میکنه ازمون