2703
2553
عنوان

چیکار کنم از دست مادرشوهرم

459 بازدید | 21 پست

نمیدونم واقعا از دستش چیکار کنم ما چند تا بوقلمون داریم دستو بالمونم خالیه مادرشوهرم گفت یدونه بدین ب ما با رضایت کامل دادم چند روز بعد اون یدونه هم واس برادر شوهرم خواست من ب مادر شوهرم گفته بودم ب پول اینا احتیاح دارم و چ زحمتی کشیدم براشون گفتم حتما پولشو میده بعد یه ماه اومده ب شوهرم گفته بردم دادم ب داداشت گفتم اینو داداشت خونه نویی داده برات در صورتی ک برادر شوهرم بچم بدنیا اومد حتی یه تبریک ساده هم نگفت بعد یه سال هنوز بچمم ندیده بنظرتون چیکار کنم هی از ما میگیره میبره میده ب بچه های دیگش میگه داداشتون داد در صورتی ک ما راضی نیستیم از شکممون میزنیم میده ب اونا مارو تو عمل انجام شده قرار میده 

از کیسه خلیفه میبخشه😑

یبار بشور بذارش کنار،درست میشه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
یبار بشور بذارش کنار،درست میشه

خیلی دلم میخواد از یه طرف دلشو ندارم از یه طرفم همش مارو ...فرض میکنه سواستفاده میکنه از ما خودشو زرنگ میدونه درصورتی ک من ب روم نمیارم 

تو جمع که همه هستن یه جوری مطرح کن.

مثلا بگو بوقلمون اموم همه میگفتن گوشت لذیذ بود.

بعد رو کن به داداشه یا خانومش بگو مامان یکی برا خودش ورداشت یکی هم گفت شما خواستین.

دیگع توبه میشه براش.

خیلی دلم میخواد از یه طرف دلشو ندارم از یه طرفم همش مارو ...فرض میکنه سواستفاده میکنه از ما خودشو زر ...

میدونم چی میگی منم نمیتونم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
دفعه ی بعد بگو اول ازهمسرم اجازه بگیرم اگر اجازه داد بهتون میدم فلان وسیله یا خوراکی رو

همسرم خیلی بی زبونه بخدا وضع مالی همشون عالیه وضع مالی ماضعیفه باز از ما میگیره میده ب اونا 😔

اسی یه چی میگم کاملا منطقی 

عزیزم شما داری میگی همیشه اینکارو می‌کنه حالا این بار بوقلمون برده دفعه دیگه...

مادرشوهر شما کارش اشتباه خب؟

شما چرا هر دفعه به ایشون یه چیزی میدین؟

آدم یبار خطا میکنه دوبار خطا می‌کنه دفعات دیگه خطا نیست به میل خودش انجام داده 

مقصر اصلی شمایید!

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
شمارشو بده بگم بهش  خب بهش بگو دیگه بگو من برای اونا نمیخاستم کادو ببرم حالا شمادادی کاری نمیش ...

همش با خودم حرف میزنم میگم اینو میگم اونو میگم ب خودش ک میرسم لال میشم ن اینکه بترسما اصلا دل واموندم نمیذاره 

2706