2204
عنوان

چیکار کنم از دست مادرشوهرم

454 بازدید | 21 پست

نمیدونم واقعا از دستش چیکار کنم ما چند تا بوقلمون داریم دستو بالمونم خالیه مادرشوهرم گفت یدونه بدین ب ما با رضایت کامل دادم چند روز بعد اون یدونه هم واس برادر شوهرم خواست من ب مادر شوهرم گفته بودم ب پول اینا احتیاح دارم و چ زحمتی کشیدم براشون گفتم حتما پولشو میده بعد یه ماه اومده ب شوهرم گفته بردم دادم ب داداشت گفتم اینو داداشت خونه نویی داده برات در صورتی ک برادر شوهرم بچم بدنیا اومد حتی یه تبریک ساده هم نگفت بعد یه سال هنوز بچمم ندیده بنظرتون چیکار کنم هی از ما میگیره میبره میده ب بچه های دیگش میگه داداشتون داد در صورتی ک ما راضی نیستیم از شکممون میزنیم میده ب اونا مارو تو عمل انجام شده قرار میده 

از کیسه خلیفه میبخشه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

یبار بشور بذارش کنار،درست میشه

خیلی دلم میخواد از یه طرف دلشو ندارم از یه طرفم همش مارو ...فرض میکنه سواستفاده میکنه از ما خودشو زرنگ میدونه درصورتی ک من ب روم نمیارم 

2050

تو جمع که همه هستن یه جوری مطرح کن.

مثلا بگو بوقلمون اموم همه میگفتن گوشت لذیذ بود.

بعد رو کن به داداشه یا خانومش بگو مامان یکی برا خودش ورداشت یکی هم گفت شما خواستین.

دیگع توبه میشه براش.

خیلی دلم میخواد از یه طرف دلشو ندارم از یه طرفم همش مارو ...فرض میکنه سواستفاده میکنه از ما خودشو زر ...

میدونم چی میگی منم نمیتونم

باید مادر صبورتری،همسر فهیم تری،عروس بیخیال تری ،دختر دلسوزتری و مهندس پیگیرتری باشم.
دفعه ی بعد بگو اول ازهمسرم اجازه بگیرم اگر اجازه داد بهتون میدم فلان وسیله یا خوراکی رو

همسرم خیلی بی زبونه بخدا وضع مالی همشون عالیه وضع مالی ماضعیفه باز از ما میگیره میده ب اونا 😔

اسی یه چی میگم کاملا منطقی 

عزیزم شما داری میگی همیشه اینکارو می‌کنه حالا این بار بوقلمون برده دفعه دیگه...

مادرشوهر شما کارش اشتباه خب؟

شما چرا هر دفعه به ایشون یه چیزی میدین؟

آدم یبار خطا میکنه دوبار خطا می‌کنه دفعات دیگه خطا نیست به میل خودش انجام داده 

مقصر اصلی شمایید!

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
شمارشو بده بگم بهش  خب بهش بگو دیگه بگو من برای اونا نمیخاستم کادو ببرم حالا شمادادی کاری نمیش ...

همش با خودم حرف میزنم میگم اینو میگم اونو میگم ب خودش ک میرسم لال میشم ن اینکه بترسما اصلا دل واموندم نمیذاره 

این دیگه چجور مادریه که از دهن این بچش میگیره میده به اون یکی؟    

میخواد مثلا رابطه  مارو با برادرشوهرم خوب کنه ب شوهرم گفتم خیلی خوبه میخواد بچه هاشو پیش هم عزیز کنه ولی فقط از ما نگیره یه سکه هم از اون داداشت میاورد میگفت اینو داداشت داده واس بچت حتی ی تبریک ساده هم نگفت

میخواد مثلا رابطه  مارو با برادرشوهرم خوب کنه ب شوهرم گفتم خیلی خوبه میخواد بچه هاشو پیش هم عزی ...

خب همین دیگه وقتی کاراش یه طرفست یعنی مادر درست حسابی ای نیست قشنگ داره سواستفاده میکنه

اسی یه چی میگم کاملا منطقی  عزیزم شما داری میگی همیشه اینکارو می‌کنه حالا این بار بوقلمون برده ...

آخه یجور گفت ما گفتیم حتما پولشو میده من بهش گفتم دستمون چقدر خالیه نمیدونستم اینطوری میکنه 

یه بار جلوش واستا و جوابشو بده.یعنی چی که برده داده گفته خونه نوییتونه.غلط کرده.شما ببخشید خودتون نم ...

مادرشوهرم بعضی وقتا برا بچم لباس میگیره میدونه دستمون خالیه بخاطر اون چیزی نمیگم هر چی خودش بخواد میدم ولی از این میسوزم ک برادر شوهرم حتی زنگ نزد تبریک بگه برا اون برده ناراحتم حالا هم نیستن بیان سعی میکنم بگم ولی نمیدونم چطور بگم ک هم بهش بر نخوره هم بدونه ما همچین نفهم نیستیم ک فکر میکنه

آخه یجور گفت ما گفتیم حتما پولشو میده من بهش گفتم دستمون چقدر خالیه نمیدونستم اینطوری میکنه 

از این به بعد دیگه بدون

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2051