2726
عنوان

قدر سلامتی پدر و مادرتون رو بدونید

272 بازدید | 24 پست

همین الان دستاتونو بگیرید سمت آسمون و از ته دل خدا رو شکر کنید که پدر و مادرتون سالم و سرحالن. 

خدا حالی که من دارم رو نصیب هیچ کس نکنه . دلم خیلی تنگه، خیلی

اگر هنوز مادر کنارتونه هست

و روزی هزار بار طوافش نمی کنید

و دورش نمی گردید.یعنی دارید برای یک عمر حسرت

پس انداز می کنید

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پدرتون در قید حیات نیستن؟

نه عزیزم پدرمو تازه از دست دادم اونم اروم و بی صدا جلو چشمام دستام تو دستش بود رفت😔

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
اگر هنوز مادر کنارتونه هست و روزی هزار بار طوافش نمی کنید و دورش نمی گردید.یعنی دارید برای یک عمر ...

آخ مگه از مادر عزیزتر داریم، از وقتی مریض شده دلم از همه دنیا گرفته‌.

خدا رحمتشون کنه. خیلی سخته خدا بهت صبر و آرامش بده. چند سالته؟

ممنونم خدا عزیزاتو واست نگه داره♥32

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
آخ مگه از مادر عزیزتر داریم، از وقتی مریض شده دلم از همه دنیا گرفته‌.

متوجم چی می گی .خدا بهش سلامتی بده و زنده باشه

مادرم فوت شده.من تمام مادران سر زمین خودمو مادر خودم می دونم

من اعتقاد دارم تنها فرشته روی زمین مادر راضی هستش بچش اون بالا باشه ولی خودش اون پایین

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
نه عزیزم پدرمو تازه از دست دادم اونم اروم و بی صدا جلو چشمام دستام تو دستش بود رفت😔

روحش شاد. منم بابام ازم خدا حافظی گرفت گف دیگ بر نمیگرذم. رف بیمارستان با پای خودش و تمام

ممنونم خدا عزیزاتو واست نگه داره♥32

رسم دنیا بی وفائیه، خیلی روزگار نامردیه که با عزیزامون این جوری می‌کنه. منم مادرم یه ساله که مریض شده، از وقتی مریض شده انگار همه دنیا تیره و تاره، فک کردن به گذشته نفسم رو بند میاره

روحش شاد. منم بابام ازم خدا حافظی گرفت گف دیگ بر نمیگرذم. رف بیمارستان با پای خودش و تمام

الهی 💔خدا بهتون صبر بده عزیزم واقعا غم از دست دادن پدر مادر از بزرگترین غم های دنیاست

مادرم عشقمه عزیزمه نفسمه.الهی که سایشون مستدام باشه همیشه روسر منو خواهر برادرام باشه. پدرمو از دست ...

خدا سایه مادرتون رو بالا سرتون نگه داره، انشالله همیشه سلامت باشند. روح پدرتون هم شاد، خدا رحمتشون کنه

2706