2703
2553
عنوان

تست انتی بادی دادم 😬

128 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها تست انتی بادی دادم چون خیلی خیلی نگران بودم صبح زنگ زدن جوابشو دادن فکر میکنید با ۲ دوز فایزر و یک دوز استرازنکا چقد ایمنی دارم الان؟؟؟؟

مورد داشتیم با دو دوز استرازنکا سه درصد ایمنی داشته،شمارو نمیدونم...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اوه چه کم

اره دوستمون میخواست بره سفر،میخواست مطمعن بشه که ایمنی داره سفرش کوفتش نشه،تست انتی بادی داده اینجوری درومده...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2714
نزدیک ۱۰۰درصد بدنم ایمن شده دکتر گفت کرونا طرف تو نمیاد

عااااالیه که،خوشبحالت👌😍

اره دوستمون میخواست بره سفر،میخواست مطمعن بشه که ایمنی داره سفرش کوفتش نشه،تست انتی بادی داده اینجور ...

اتفاقااا یکی از دوستای ما ک با هم تست انتی بادی دادیم اونم سفرکاری خارج از کسور داره اون ۲ دوز سینوفارم زده یه بارم کرونا گرفته اون ۱۰درصد فقط ایمتی داشت

خودمم تعجب کردم دلم میخواد ماسک نزنم ولی گفت تو رعایتت رو بکن در هر صورت چون این کرونا جدیده رو نمیت ...

اره ریسک نکن،هروز داره شکل های مختلف از کرونا میاد،معلوم نیست به واکسن هایی که زدیم جواب میده یا نه...