2726

بعد اصلا به من نمیگه بعد میگه مادرم دعوتمون کرده خونشون وقتی میرم کلی خجالتی میکشم که مادرشوهرم هربار میریم گوشت و مرغ میپزه حالا نگو غذای خودمه شاید باورتون نشه من حتی سیرم نمیخورم میگم زشته بشینم سیرسیر شم منه احمق نمیدونستم تا اینکه از دهنش دراومد من سر سفره وقتی غذا تموم شد ازش تشکر کردم اونم گفت من از شما ممنونم هر بار زحمت میکشید گوشت و مرغ میارید نمیدونید چقد ناراحت شدم نه برا اینکه برده براشون برا اینکه از من پنهون کرده خاک تو سر احقم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد زشت 

خب شوهرت یه کلمه بهت میگف دیگه که هاج و واج مادرشوهرتو نگاه نکنی

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

من اگ بودم ناراحت نمی‌شدم 

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

اشکال نداره عزیزم شاید روش نشده به شما بگه شاید دلش میخواسته به خانوادش کمک کنه از اونور نمیخواسته شما بفهمید که خانوادش پیشت کوچیک بشن یا اینکه فکر میکرده شاید بفهمی ناراحت میشی 

😑 ای خدا  چه زمانه ایی شده  پسر برا مادر نمیتونه مواد غذایی ببره

مشکل اسی یه چیز دیگه بود ها

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

فقط اونجا که گفتی نگو غذای خودمه..ینی شوهرت با درآمد شخصی شما برا مادرش گوشت میخره؟ در غیر اینصورت غذای شما نیس.. غذاییه که پسرش گوشتشو خریده و مادرش زحمت پختشو کشیده...نمیدونم ربط غذا به شما چه بود

🖤
2706