2733
2734

ببخشید گلم شما مریضتون کراتینش پایین اومد؟چطورن چیکارکردن براش دکترا

خدایا مارو ب غیر از خودت واگذارمکن🙏میشه برا سلامتی امام زمان وسلامتی خودمون صلوات بفرستین😍الهی ب امید تو نه ب امید غیر از توکه همه امید مافقط تویی❤میشه برای شفای پدرم دعاکنین ک سایش بالاسرمون باش تنهاامیدمه🙏🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید گلم شما مریضتون کراتینش پایین اومد؟چطورن چیکارکردن براش دکترا

امروز مشخص شد ویروس H3N2گرفته از ارتباط با پرنده که خونه داشتن  اون ویروس وارد معده شد بعد تب بعد کبد و کلیه رو درگیر کرد خواهر زاده هست بهشون اول گفتم چون بچه ۱۱ ساله طوطی رو بوس میده نوک شو گرفته پلاکت خیلی خیلی پایین بود کراتین اوره بالا وحشتناک بود پلاکت و ۱۱تا زدن بعد بردن دیالیز  خداشکر حالش تعیر کرد البته یک هفته هست درگیر تب و تهوع بود اوایل ۳روز هست علی اصغر آوردن دکتر همونی عالی هست  بهتر شده وضیعت الن میخوره کم تب و تهوع نداره احتمالا ی هفته بمونن البته امروز آزمایش دردناک مغزو استخوان داده شکر خوب بوده الن ویروس شناسایی شد که دارو شو از فردا بگیره 

2728
امروز مشخص شد ویروس H3N2گرفته از ارتباط با پرنده که خونه داشتن  اون ویروس وارد معده شد بعد تب ب ...

انشالله ب امید بهتر شدن حالشون 🙏❤

بعد دیالیز میشن دیگ یا نه قطع میش دیالیزشون 

خدایا مارو ب غیر از خودت واگذارمکن🙏میشه برا سلامتی امام زمان وسلامتی خودمون صلوات بفرستین😍الهی ب امید تو نه ب امید غیر از توکه همه امید مافقط تویی❤میشه برای شفای پدرم دعاکنین ک سایش بالاسرمون باش تنهاامیدمه🙏🥺
ممنون گلم از احوال پرسی 

خواهش میکنم❤

انشالله ب امید بهتر شدن حالشون 🙏❤ بعد دیالیز میشن دیگ یا نه قطع میش دیالیزشون 

فعلا پلاسما فریزر هم کردن تا فردا دکتر بیاد که چی دستور میدن خداشکر   

خدا همه بیمارها رو شفا بده 

2738
فعلا پلاسما فریزر هم کردن تا فردا دکتر بیاد که چی دستور میدن خداشکر    خدا همه بیمارها رو ...

انشالله توکل برخدا🙏🙏