2410
2553
عنوان

به نظرتون اینکار منتطقیه؟

102 بازدید | 16 پست

با توجه که شغلی در نهایت خواهند داشت و باهاش زندگی میکنند

این منطقیه یه دانشجوی پرستاری انصراف بده و بخواد مجدد کنکور بده واسه معلمی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نفهمیدم چیشد

لطفا دعا کن عشقم خوب بشه اجرت با امام حسین❤💕راه خیلی سختی در پیش دارم باید درسم تموم بشه عشقم کار بهتری پیدا کنه تا بیاد و منو ببره نگهداره🥺🐈اولین قرار رژ نداشتم خودکار صورتی مالیدم به لبم وقتی دید خودکار همون لحظه رفت برام رژ خرید 💄رفتیم کافه گردنبند که اسمم بود انداخت گردنم ☕نشستم کنارش دستمو محکم گرفت انگار هیچ غم و غصه ای نداشتم همه رو یادم رفت 🤝 
سلام ببخشید تا حالا دکتر رفتید و گواهی بیشتر از سه روز بهتون داده برای مدرسه یا هرجای دیگ؟

سلام

تا اونجایی که میدونم پرشک عمومی بیشتر از ۷۲ساعت نمیتونه بده ولی متخصص چرا

2714
خلاصه کلام اینکه پرستاری یا معلمی؟

پرستاری

لطفا دعا کن عشقم خوب بشه اجرت با امام حسین❤💕راه خیلی سختی در پیش دارم باید درسم تموم بشه عشقم کار بهتری پیدا کنه تا بیاد و منو ببره نگهداره🥺🐈اولین قرار رژ نداشتم خودکار صورتی مالیدم به لبم وقتی دید خودکار همون لحظه رفت برام رژ خرید 💄رفتیم کافه گردنبند که اسمم بود انداخت گردنم ☕نشستم کنارش دستمو محکم گرفت انگار هیچ غم و غصه ای نداشتم همه رو یادم رفت 🤝 
ب کدوم علاقه داری

پرستاری کجا معلمی کجا موقعیت از دست ندا

علاقه خاصی ندارم به هیچ رشته ای

من خواهرم معلمه شغل خوبیه سختیه کار نداره اما پرستاری بنظرم سخته من خودم محیط بیمارستان اذیتم میکنه اگه برای تو فرقی نمیکنه از نظر حقوق و مزایا شغل پرستاری بهتره 

2706