2410
2553

زایمان اولش ریه ی بچه عفونت داشت دوهفته توی ان آی سیو بود خدا رحم کرد و خدا رو شکر موند. دکتر گفته بود احتمالا بدنت عفونت داشته که اینطور شده . الانم باز توی آزمایش خونش عفونت دیده شده .خودش خیلی استرس داره ما هم همینطور . کسی اینطور بوده؟ خواهش می کنم براش یه حمد یا آیت الکرسی  بخونید ممنونم ازتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گر نگهدار من انست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد ..توکلتون ب خدا باشه انشالله صحیح و سلامت ب دنیا میاد

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2720
2714

سلام عزیزم بچه خواهرتون چطورا

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
سلام عزیزم ممنون از احوال پرسیتون .خدا رو شکر خوبه و بغل مامانشه    

الهی شکر 😘😘😘خیلی گشتم تا پیدات کردم اخه اون روز نگران بودی خداروشکر ک سالمه😘😘😘😘

الهی شکر 😘😘😘خیلی گشتم تا پیدات کردم اخه اون روز نگران بودی خداروشکر ک سالمه😘😘😘😘

ممنون مهربون خواهرم چون بچه اولش مشکل داشت  خیلی استرس داشت هممونو نگران کرده بود وای خدا رو شکر به خیر گذشت

ممنون مهربون خواهرم چون بچه اولش مشکل داشت  خیلی استرس داشت هممونو نگران کرده بود وای خدا رو شک ...

خداروشکر انشالله دل همتون همیشه شاد باشه نی نی کوچولوتو زیرسایه پدرمادر باشه😘