2733
2734
عنوان

از دست مادر شلخته چیکاربایدکرو

631 بازدید | 21 پست

نه ناهار میزاره نه خونه جمع جور میکنه نه ظرف میشوره خونه جارو نمیزنه برداشتم خونه جارو زدم میگه جاروزدن چیه آسونه برو ظرف هم بشور فقط پای درس داداشم میشینه بعد میره میخوابه الان من داداشم بابامو گشنه نگه داشته گرفته خوابیده

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برداشتم نودل درست کردم حمله کرده بهش میگه بده منم بخورم خدایا چرا ادمای بی‌شعور میزاری سز راهم

افسرده نیست مادرتون؟ چند سالته؟ 

من باردارم و بارداری خیلی سختی رو دارم میگذرونم مدام دردهای جدید رو تجربه میکنم و خیلی شرایط روحی و جسمیم سخته. میشه لطفا برام از ته قلبت دعا کنی؟ 🥺
2728
خوب شما انجام بده عزیزم

نه نمیدم چرا باید بکنم همه کارهارو نمیشه که من بکنم وقتی یچیز میخره برام تا پولشو پس نگیره دست بردار نیست یه هودی برام خرید تا گرون آخر پولشو گرفت الانم بازم ازم پول میخواد 

از اول همینطور بوده؟؟ 

تو همه کارا رو نکن چون براش عادت میشه

کارای خونرو تقسیم کنین حتی برادر و پدرتم باید انجام بدن

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
برداشتم نودل درست کردم حمله کرده بهش میگه بده منم بخورم خدایا چرا ادمای بی‌شعور میزاری سز راهم

بی ادب مادرته ها خوب تودالیت چیه بده مامانت بخوره

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
2738
از اول همینطور بوده؟؟  تو همه کارا رو نکن چون براش عادت میشه کارای خونرو تقسیم کنین حتی برادر ...

اره اینطوره دیگه مبخوام نکنم حتی تشکر هم نمیکنه زبونش دومتره

مادرخوب نعمت بزرگیه واقعااا😑

من بچه جون مجرد عمل کردم مامانم عین خیالش نیست حتی درحد یه دارو خریدن برام 😑 بعدمادر مسنش یه عمل کرده داره خودش میکشهه ازبس میرسه بهش

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
اره اینطوره دیگه مبخوام نکنم حتی تشکر هم نمیکنه زبونش دومتره

خب این وضع خیلی بده

پدرتم یکم تند میگه برای طلاق

اول باهاش حرف بزنین و کارا رو تقسیم کنین تا هم شما و هم اون خسته نشه

اصلا کوتاه نیایین شاید درست شد

الان من دختر 14ساله دارم تحت هرشرایطی ظرف شستن با اونه

پسر 8سالم بردن ظرفای کثیف به سینک و مرتب کردن جاکفشی

غذا  و لباس شستن و بقیه منم

جارو کشیدنم گاها شوهرم انجام میده

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2706