2733
2734
عنوان

اتلیه کودک خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 1417 بازدید | 24 پست
خیلی لطف کردی عزیزممممممم کارهای بن سای را دیدم خوشم اومده خیلی هم بهم نزدیکه.
خدایا خودت مواظب دومین فرشته زندگیم باش. کمکم کن که بتونم از هدیه ات به خوبی مراقبت کنم و صحیح و سالم بزارش تو بغلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما سه سیب فضای باز اختصاصی داره این دو دلم کرده.
خدایا خودت مواظب دومین فرشته زندگیم باش. کمکم کن که بتونم از هدیه ات به خوبی مراقبت کنم و صحیح و سالم بزارش تو بغلم
الان نمی دونم اصلا فضای باز مهم هست عکس توش اینقدر خوب میشه که برم اون سمت یا نه
2728
سها خیلی دکور داره و شاده اما سه سیب و بن سای بیشتر رو خود کودک کار میکنن و من هم سها بردم هم پاپا ب ...

پاپا من نمونه کاراشو دیدم نورپردازیش بهتر بود نمیدونم از سها تو این سایت بعضی از افراد زیاد تعریف نکردند

من خودمم بین سه سیب و پاپا مرددم

زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست زنگ بعد حساب داریم.
2738

آتلیه تخصصی نوزاد ، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه در شرق تهران واقع در پیروزی رو بهتون پیشنهاد می کنم که فایل عکستون هم رایگان بهتون می دهد

به عنوان یکی از آتلیه های کودک و بارداری خوب در شرق تهران با دکورهای روز متنوع همچنین لباس های کودک و بارداری رایگان ، بدون مبلغ ورودی و تحویل فایل عکس ها در خدمت شما عزیزان هست. میتونید نمونه کارهامون رو حضوری و یا در وب سایتمون و یا در پیج اینستاگراممون ملاحظه کنید

http://studioterme.com/

09122725901

سلام بنظرم شما باید برید نگارین البته  گروه هنری نگارین آژانس عکاسی هم داره یعنی میتونه عکاس خانم بیاد خونه شما و از کودکتون عکس بگیره ...خوببش اینه که علمی کار کردن و کارشون عالیه 

آدرس اینستاشون

negarinartgroup@