2733
2734
عنوان

بچه۳سال ونیمه

438 بازدید | 57 پست

به شدت بدقلق.حرف حرف خودشه.هرچی میخادنداریم وهمیشه ونمیتونم ونمیدونم بهش بگوخونه رومیزاره روسری.هرچقدرمیگم گریه نکن آبجیت بیدارمیشه نمیتونم باهات بازی کنم جیغ میزنه اونم که بیدارمیشه شیرخواره یسره گریه میکنه که نرو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تربیت نکردیش .

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
2738

بچه منم همین سنه و لجبازه.کاریش نمیشه کرد فقط اینکه من زیاد باهاش بازی نمیکنم که عادت نکنه چون دیگه ول کنم نیس.با آرامش بهش میگم مامان کار داره باید خودت تنها بازی کنی اولش ناراحت میشه بعد سرگرم میشه منو یادش میره الان عادت کرده زیاد اذیتم نمیکنه

متاسفانه اطرافیانم مثل شمابیسوادن اینچیزاروبه تربیت نکردن تفسیرمیکنن یکی از دردامم همینه

خخخخ چه جواب دندان شکنی  

نگران نباش اقتضای سنشه درست میشه اکثر بچه هایی که فاصله سنیشون کمه یه مدت اینجوری میشن

تربیت نکردیش .

چه ربطی داره به تربیت بچه ۳ سال تربیت چه مبفهمه بعضی بچه ها ذاتا لجباز هستن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

یبار بهش توجه نکن میگن بچه رو از هر چی منع کنی بدتر میکنه نگو جیغ نزن خواهرت بیدار میشه یا گریه نکن امتحان کن شاید بعد چند وقت ول کنه این کارو

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706