2737
2739

سلام.. یبار شوهرم رفته بود داروخونه گفته بود قرص بِندابِندازول میخوام😎.. خانومه گفته بوده هاه؟ ☹️🙄😳بندابندازول چیه؟ برای چه بیماری ای میخوای🤔🧐

شوهرم گفته همونکه مال دندون درده دیگه بندابندازول😎😌

خانومه یکمی فک میکنه میگه ها!!! مترونیدازول منظورتونه؟ 🥳🥳🥳🤭🥲😎

شوهرم میگه آره آره همون مترو بندازول😅😇

واینگونه میشود که هروقت شوهرم میره اون داروخونه واون خانومه میبینتش میزنه زیر خنده😆😅😂🤣

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  

یه بار مامانم رفته بود مغازه با اعتماد به نفس می‌گفت آقا قرقره سیاه و مشکی بدید هرجی مرده میگفت سیاه و مشکی یکیه قبول نمیکرد بعد چند دقیقه تازه دوزاریش افتاد که سیاه و مشکی یکیه

فدای حاج قاسمم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه ترک هست بینمون بگم که من چند روز پیش به جای واژه سوا کردن از سیچماق استفاده کردم و بدینگونه فنا رفتم

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
لفظیو ول کن یه بار میخواستم از فروشنده اسم مغازه رو بپرسم گفتم ببخشید اسمتون چیه😂فروشنده هم یه پسر ...

خیلی خوب بود

اگه نذر آقا امام زمان باشه  چقد کمک میکردی برا حاجت روایی💚

یکی از اقوام اسم دخترشو گذاشته استاتیرا.شوهرم پرسید اسمش چیه مادرشوهرم باذوق سریع گفت استامینوفن  

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2738

برادرزادم بجای گل گیس گفت گیل ک....  تو جمع من انقد دندونامو فشار دادم روهم که نخندم سه روزه دندون درد گرفتم

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
حالا شوهر تو چ اعتماد ب نفست داره ک اونجا میره دوباره 🤣

خب یه داروخونه لی هست بیشتر چیزایی که لازم داریمو اونجا داره به همچنین داروخونه ی مال یه بیمارستانه😅😅😅

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
2706