2737
2734
عنوان

شما وقتی یه دختر مجرد 24 ساله....

409 بازدید | 31 پست

میبینید سوار پراید از این هاچ بکا هست فک میکنین وضع مالیش خوب نیست یا خزه؟ 

اونایی که کلان شهر هستن تو جاهای باکلاس این ماشین رو مسخره میکنن؟ مثلا بخوای بری رستوران و کافه و... 

کلا نظرتون چیه لطفا واقعیت رو بگین

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واقعا هیچ فکری به ذهنم نمیاد .خیلی طبیعیه و شخصی خب ینفر ماشین دارع من چرا باید فکری کنم‌،😐☹️همین ک ماشین دارع راحته می‌تونه راحت بره و بیاد خوبه دیگ مدلش و....واقعا مهم نیست برام 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
2738

در مورد بقیه هیچ فکری نمیکنم ولی خودم ی مدت ماشینم پراید بود واقعا حس بدی داشتم تو خیابون فک میکردم همه این افکارو درموردم دارن 

پس درکت میکنم

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
من تیبا دارم ۲۴ سالمه تازه نامزد کردم نامزدم اسنپ گرفتنی پراید بیاد لغو میکنه :/ ۲۰۶ و ساینا اینا ق ...

بعد میشه بگی فرق پراید با ساینا چیه😂

همه چیش همونه فقط شکل بدنش عوض شده

💏"You & me 💕make a wonderful "We

نه چرا😐

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
من تیبا دارم ۲۴ سالمه تازه نامزد کردم نامزدم اسنپ گرفتنی پراید بیاد لغو میکنه :/ ۲۰۶ و ساینا اینا ق ...

اسنپ ک مهم نیست فوقش ی ساعت تو راهی

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

الان یکی پیکانم داشاه باشه من میگم پولداره😐

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2706