2737
2734

خالم کرونا گرفته الان از آی سی یو در اومده

۱۰ یا ۱۵ روز تو آی سی یو بود و با اکسیژن قوی نفس میکشید

الان اومده تو بخش و با اکسیژن معمولی نفس میکشه 

دیگه غذا هم میتونه بخوره، اما دکترا با سی تی اسکن میگن وضعیت ریه اش هیچ تغییری نکرده

مگه میشه اینقدر بهتر شده باشه ولی درگیری ریه اش همونجوری باشه؟ گفتن از بیمارستان اسد آباد به همدان منتقلش کنین

متاسفانه قلبش با باطری کار میکنه

چند،سالش هست ؟

الان اکسیژنش چنده

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

متوجه نمیشم 

یعنی چی اکسیژن قوی؟؟؟

اکسیژن قوی و ضعیف نداریم 

فقط فشار دستگاه اکسیژن فرق داره همین

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=219912310]۵۸ سالشه و اکسیژنش با دستگاه ۹۵ ایناس[/QUO

ان شالله به خیر و سلامت مرخص میشه 

ضربان قلبش چنده؟

نزعرید از خوردن بیافته

متوجه نمیشم  یعنی چی اکسیژن قوی؟؟؟ اکسیژن قوی و ضعیف نداریم  فقط فشار دستگاه اکسیژن فرق ...

نه فرق داره دونوع اکسیژن هست یکیش اینه که با دستگاه هستش و قوی تر از کپسول های اکسیژنه 

منم نمیدونستم زنگ زدم بیمارستان واسم توضیح دادن

عزیزم سی تی درگیری ریه را نشون میده 

پدر خدا بیامرز منم اکسیژنش۹۹بود،بعضی روزها اما درگیری ریه۸۸درصد

[QUOTE=219912310]۵۸ سالشه و اکسیژنش با دستگاه ۹۵ ایناس[/QUO ان شالله به خیر و سلامت مرخص میشه ...

ممنون عزیزم واسش دعا کن  یه دخترش داره مشکل مادرزادی داره و مریضه خیلی به مادرش نیاز داره بخدا هش میگه خدایا داری شکنجه ام میدی؟

خالم هم  غذا میخوره طفلکی اوایلش هم از کمبود اکسیژن بدنش کبود شده بود الان بهتره نمیدونم چطور میگن وضعیت ریه اش همونه

2738
ممنون عزیزم واسش دعا کن  یه دخترش داره مشکل مادرزادی داره و مریضه خیلی به مادرش نیاز داره بخدا ...

براش حمد شفا میخونم

عزیزم سی تی درگیری ریه را نشون میده  پدر خدا بیامرز منم اکسیژنش۹۹بود،بعضی روزها اما درگیری ریه ...

خدادپدرتونو بیامرزه

تورو خدا واسه خاله ام دعا کنید یه دختر مریض تو خونه داره که خییییلی به مادرش نیاز داره

همش داره گریه میکنه و التماس میکنه به خدا

ممنون عزیزم  خدا عزیزانت رو واست نگه داره اره هردوتا دوز رو هم زده بود، اما دیر رفت دکتر فکر ...

ای بابا😔این واکسنها هم کشک   خیلیا رو دیدم بعددودوز واکسن کرونای شدید منجربه درکیری ریه و..داشتیم خدا کمکش کنه

خوب آخه بنده خدا گول واکسنو خورده خیالش راحت بوده

چه واکسنی؟

2706