2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین😢

454 بازدید | 48 پست

شب یلدا نرفتم خونه مامانم گفتم پنج شنبه میرم از طرفی دو هفته اس از اونجا در اومدم شوهرم میگه نه الا و بلا باید بمونی شب با من بریم ساعت ۷ 😢زنگ زدم ب مامانم گفتم گفت بعد دوهفته میخای بزاری ساعت ۷ ۸ بیای ب چ دردی میخوره کلی ناراحت شد خودمم کلی دلم گرفته همه رفتن خونه ماماناشون خاهر سوهرمم دیشب اینجا بود جاریم رفت خاهرم خونه مامانمه کلی دلم گرفته بچه ها 

اوه 

نه لطفن 

حساس نباشید دوست 

برای آرامش خودتون حساس نباشید 

من هم همیشه با همسرم می رم منزل مادرم و گاهن مادرم همینو می گن 

زندگی پر از زیباییه ، لطفن به خاطر این مسائل فضا رو کدر نکنید

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا نمیزاره زودتر بری

مامانم قرار بود شب یلدا بیاد خونه نا اون خاهرمم اصرار کرد بره خونه اونا ن رفت اونجا ن اومد خونه ما گف هرجا برم اون یکی ناراحت نیشه حالا اینم لج کرده 

2738
مامانم قرار بود شب یلدا بیاد خونه نا اون خاهرمم اصرار کرد بره خونه اونا ن رفت اونجا ن اومد خونه ما گ ...

وا!!!

علتش رو فهمید شوهرت که مادرت ملاحظه هردو رو کرده؟

درک هم خوبه هان

نی نی خودتون دختره؟ بگو هر کار کنی فکر کن دامادت بعدا باهات بکنه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
دس خودم نیس خیلی دلم گرفته

طبیعیه مهربونم 

همون لحظه دل گیر شدن کاملن طبیعیه ولی اینکه این دل گیری ادامه داشته باشه دیگه دست خودتونه

لطفن مدیریت بفرماید 

ما نمی تونیم آدم ها رو تغییر بدیم ولی می تونیم خودمون رو با شرایط وفق بدیم 

این جمله م منظور همه ی شرایط نیست ، مثل همین شرایط که با پذیرفتنش آرامش خودتون تامین می شه 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

به نظرم به این مسائل گیر ندی خودت راحت تری

یه بار من این مساله برام پیش اومد ، پشت گوشی کلی با همسرم دعوا کردم که نمیذاری برم ، عصر که اومد گف با یکی دعوام شده بود نمیخواستم تنها بری که خدای نکرده به خاطر چزوندن من بیاد به تو ضرر برسونه

خودم کلی از حرفام شرمنده شدم

یکم منطقی باش 

شاید اونم دلایل خاصی داره که مبگه با خودم برو

╰•★★اَلا بِذِکرِ الله تَطمَئِنُ القُلوب★★•╯
من مشکلی ندارم مامانم خیلی ناراحت شد

اونم مادره دیگه دلتنگ شده

الهی شکر که انقدر با هم خوبید

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
وا!!! علتش رو فهمید شوهرت که مادرت ملاحظه هردو رو کرده؟ درک هم خوبه هان نی نی خودتون دختره؟ بگو ه ...

میگه نباید تنها میموند من اگ داماد بدی بودم میگفتم عب نداره بز تنها بمونه ولی وقتی قول داده بیاد اینجا باید میومد مگه اختیارش دس خاهرته و فلان خلاصه کلی مخمو خورد مثلا داره دلسوزی میکنه اره بچمون دختره 

به نظرم به این مسائل گیر ندی خودت راحت تری یه بار من این مساله برام پیش اومد ، پشت گوشی کلی با همسر ...

دلایلشو میدونم ن بخدا ادمی نیستم ک دعوا کنم دیشب راجبش حرف زدیم 

2706