2737
2734
عنوان

شوهرم و دختر عمش تو مهمونی...☹😪

1322 بازدید | 40 پست

وای انقدر حالم گرفتس که حد نداره .شوهرم ی دختر عمه داره (همسنن) شاید دو سال ی بار ببینن همو امشب خونه مادرشوهرم ک وارد شدیم اونم بود شوهرم با مادرشوهرم و خواهرشوهرم دست داد و روبوسی کرد..ب اون رسید با اونم دست داد بعد از دور ب شوخی و مسخره بازی حالت روبوسی کرد اصلا هنگ کردم خیلی ناراحت شدم ..شما بودید ناراحت نمیشدید؟؟؟ یا من دارم بی جنبه بازی در میارم؟ ب خودشم گفتم ناراحت شدم معذرت خواهی کرد و گفت نمیدونستم ناراحت میشیو همینجوری دست دادم...ولی اعصابم ریخته ب هم 😔

من بودم همونجا کشته بودمش😒

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حساس شدی ولش کن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

نه ناراحت نمیشدم

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2738

آره منم بودم ناراحت میشدم یعنی جرش میدادم و تا مدت ها یادم میموند حسه بدیه

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
2706