2726
عنوان

رفتار همسرم بعد از زایمان

651 بازدید | 53 پست

شوهرم تو بارداری فرشته بود,هرلحظه میگفتم هیچ کس نمیتونست جای اون باشه.

ولی از وقتی زایمان کردم,خیلی ناراحتم میکنه.سرکوچکترین چیز خیلی زود عصبی میشه و پرخاش میکنه و میگه از زندگی راضی نیستم,زندگی رو جهنم کردی و اینا...

منه خرم از بس بهش وابسته شدم,قبل از خواب یکاری میکنم باهام اشتی کنه.تازه دیشب که بحثمون شد,بهش گفتم میشه اروم باشی و خوب بشیم,خیلی راحت گفت نه.وباز چندساعت بعد دوباره خودم رفتم سمتش و آشتی کردیم.

دست خودم نیست ازبس بهش وابسته شدم نمیتونم قهرو تحمل کنم.

از طرفی هر سری که پیش قدم میشم احساس میکنم له شدم.

چیکارکنم انقدر زود عصبی نشه؟خسته شدم با بچه کوچیک خودم دارم روانی میشم,اینم شده قوزبالاقوز

طبیعیه 

حسودی میکنه و البته روال زندگیتون فرق کرده مثل همیشه خواب مرتب نمیتونه داشته باشه شما باید از بچه مراقبت کنی و وقت کمتری داری بعد عادت میکنه 

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیخیال باش  شاید افسردگی بعد زایمان گرفتی

وقتی عصبی میشه و پرخاش میکنه چجوری بیخیال باشم؟

افسردگی گرفتم,ولی انقدر الکی خودمو قوی نگهمیدارم,فقط بخاطر بچه ام.بخاطر همین هیچکدوم از اطرافیان درکم نمیکنن

طبیعیه  حسودی میکنه و البته روال زندگیتون فرق کرده مثل همیشه خواب مرتب نمیتونه داشته باشه شما ...

اینکه میگه زندگی رو برام جهنم کردی دلمو خون میکنه.من از همه چیزم زدم دارم پای این زندگی جون میدم,بچه رو با بدبختی دارم بزرگ میکنم که هم کولیک داره هم رفلاکس و نگهداشتنش خیلی سخته,ولی تهش این جنله رو تحویلم میده

شوهرت زایمان کرده مگه 😡جای مراعات کردنشونه

😐خب اونم سختشه فکر میکنی/:

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲
وقتی عصبی میشه و پرخاش میکنه چجوری بیخیال باشم؟ افسردگی گرفتم,ولی انقدر الکی خودمو قوی نگهمیدارم,فق ...

برین مشاوره هر دوتون 

بچه که میاره ادم سخت میشه اولاش 

باید زندگی رو تطبیق داد به هر حال تغییر سبک زندگیه دیگه

2706