2733
2734
عنوان

اصفهانی ها یی که دکتر بذرافشان دکتر نی نی شونه....

| مشاهده متن کامل بحث + 21472 بازدید | 80 پست
اگر پستم به دردتون خورده حداقل بگین ...من الکی این همه رو واستون نوشتم با این نی نی نق نقوم!؟

خدا خيرتون بده

من بچه ام داره پنج ماهش ميشه دكترم به خاطر كرونا زودتر از موعد اول ماه رفت امريكا الان همين برنامه شما رو انحام ميدم 😍🥰😘خيلي دعاتون كردم

خدایا تشکر از نعمتی که به من و همسرم بخشیدی😍😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ها که نی نی هاتون بزرگترن... دکتر میگه نی نی تا 14 ماهگی بیشتر شیر مادر نخوره.شما گوش کردین؟نتیج ...

اسفند ماه دختر من ١٤ ماهش بود ولي گفت ساعت ٨ شب بهش شير بده 

الانم كه ٢ ماهه دكتر نيست من همچنان به روش قبل دارم پيش ميرم

2728

خانم های هنرمندی که هم میخواین برای دل خودتون کار کنید و هم میخواین درآمد داشته باشید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

من دخترم الان ۸ سالشه از ۵ ماهگی بردم بذر افشان ولی وزن نگرفت .همیشه هم دعوام میکرد .دست اخر گفت دست بزار رو قران که دیگه به بچه ۹ ماهه شیر ندی منم نزاشتم و دیگه هم نرفتم

برنامه غذایی پسر من پیش دکتر بذر افشان این بود مینویسم که شما هم بهره ببرید: از 4 ماه و نیم با حریره ...

سلام خانم محترم،ممنون بابت پستی که گذاشتین

من چندتا سوال ازتون داشتم

من دخترم الان 6 ماهش تمومه

دستور سوپی که گذاشتین مال یه وعده هستش یا چند بار باید بهش بدیم تا تموم شه

آخه زیاد میشه که

ممکن شماره تماس بدین من باهاتون تماس بگیرم

2738
برنامه غذایی پسر من پیش دکتر بذر افشان این بود مینویسم که شما هم بهره ببرید: از 4 ماه و نیم با حریره ...

سلام خانمی شما بازم رفتین پیش دکتر برنامه بهتون دادن؟  از چند ماهگی مولتی و آهن دادین؟

2706