2204

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اول از همسرم میپرسم

چون اونجا فقط خونه من نیست

اگر اوکی داد،که اوکی رو میده

بیاد یک سال بمونه هم مهم نیست

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

خونه ندارم😐

کاربری عوض شده...لطفا برای آرزوم یه صلوات بفرستین ممنون❤(آره این جمله دیگه خیلی تکراری شده😑به قول یکی دیگه باید برای کل کاربرای نی‌نی‌سایت صلوات بفرستیم!😂ولی من واقعا بهش نیاز دارم🙂ممنون)
2050

اگه شوهرم راضی باشه و مشکلی نداشته باشه، بله چرا که نه

به نظرم همه‌ی ما باید این شعر مولانا رو سرلوحه‌ی زندگیمون قرار بدیم   هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر..آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم ..هر لحظه که می کوشم در کارکنم تدبیر..رنج از پی رنج آیدزنجیر پی زنجیر ..

اره خوشحالم میشم😍

النازم 💁‍♀️ مامان سه قلوها 👧🧑🧑 آیلینم❤ روشنی نور دوچشمان منی 😍 بهترین هدیه از جانب یزدان منی💙نمیرود از سرم نگاه زیبای تو......تو بهترین هدیه ی دنیای منی  آروینم :💕با تمام مدادرنگی های دنیا....با هر زبانی که بدانی یا ندانی....در یک جمله برات خواهم نوشت....دوستت دارم مرد کوچک مادر❤️🤴🏻 آرتینم : لبخند تو خلاصه خوبی هاست همین که بخندی..... دنیا از آن من است 😍 پسر دلبندم🤱🏻عشق تو قشنگترین بخش زندگی منه جانِ مادر💓    تویی که داری این امضا رو میبینی...😀آره خود تو 😇  یه لبخند گشاد بزن 😁اینجوری😃 آفرین الان خوشگل شدی 😍  دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه🙂❤      تو خاص ترین آدم روی زمین هستی چون فقط یه دونه از تو روی زمین وجود داره پس قدر خودتو بدون😍😍😍خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
عاره

من به شوخی گفتم یکی دو روز میتونم نگهت دارم ولی خیلی ناراحت شدن مامانم گفت تو خواهر بدی هستی منم گفتم شاید شوهرم راضی نیست چون بهش گفتم هیچ حرفی نزد

بله برادرمه هم خونمه مگه قلبم میتونه تحمل کنه ک بیرون از خونه بخوابه وقتی خونه خواهرش همون جاییه ک کارش هست باهمسرمم مشورت میکنم ک الان من خواهرشم ومن واینجا داره ومطمعنن چیزی نمیگ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مارو ب غیر از خودت واگذارمکن🙏میشه برا سلامتی امام زمان وسلامتی خودمون صلوات بفرستین😍الهی ب امید تو نه ب امید غیر از توکه همه امید مافقط تویی❤میشه برای شفای پدرم دعاکنین ک سایش بالاسرمون باش تنهاامیدمه🙏🥺

نه اصلا حوصله مهمون شب بمونه ندارم اونم یک ماه دیونه میشم واقعا و اینکه خرج بالاس و شوهرمم ادمه خب قبول نمیکنه

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن
اول از همسرم میپرسم چون اونجا فقط خونه من نیست اگر اوکی داد،که اوکی رو میده بیاد یک سال بمونه هم ...

من به شوهرم گفتم گفت اووووه یک ماه بعدش چیزی نگفت نه گفت آره نه نه.بعد من هم اینارو به مامانم گفتم گفت تو راضی نیستی بیاد خونتون خواهر بدی هستی

عاره

صددرصد آره اینم بگم حتی اگ برادر شوهرم یا خواهرشوهرمم باشه قبول میکنم اگ خونه من ک خواهرشم نیاد بره کجا ودرضمن حتما ب روت میبینه ک بهت گفته میخوام بیام خونت من بودم خیلی خوشحال میشدم الان دایی بزرگم و زنش هرسال از شهرکرد ک میان مستقیم میان خونه ی من چندروز میمونن بعد میرن خونه بقیه 

2051