2737
2734

امروز جواب آزمایش مو گرفتم هفت ماهه هستمtshوt3تو رنج نرماله ولیt4بالاست رنج نرمال تا 160مال من177بود

Ldl cholesterolهم زده 160که بالاست اینا خطرناکه برای جنین؟؟تا برم دکتر سکته میکنم سه شنبه هفته آینده بهم نوبت داده

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
شما فردا برو چرا منتظر نوبتشی  یا برو اورژانس زنان

فقط دوروز در هفته هست دکترم آخه دکتر غدد هم تحت نظرم هرماه آزمایش قند وتیرویید میدم مشکلی نداشتم شش آذر همیتو دادم اوکی بود الان آزمایش کلی دادم اینو زده بالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصلا نمی‌دونم چی هست حداقل با یه دکتر عمومی صحبت کن ببین چی هستن و شرایطت چطوریه که استرست کم بشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
فقط دوروز در هفته هست دکترم آخه دکتر غدد هم تحت نظرم هرماه آزمایش قند وتیرویید میدم مشکلی نداشتم شش ...

ان شالله که خیره 

کلا میگم برای آرامشت برو اثرژانس زنان اونجا دکتر دارم ویزیتت میکنن سونوتم میبینن 

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
2738
من سال۹۵توی بارداریم تیروییدم کم کار شد دارو میخوردم دکتر گفت بعد بارداری خوب میشی ولی نشدم بعضیا ...

ای وای من دیابت بارداری هم دارم ینی هردو بمونه روم دیوونه میشم یه بچه رفتیم بیاریم هزار تا مرض گرفتیم

ای وای من دیابت بارداری هم دارم ینی هردو بمونه روم دیوونه میشم یه بچه رفتیم بیاریم هزار تا مرض گرفتی ...

منم الان باردارم

تیروییدم کم کاره خفیف بود

این دفه بیشتر شد

ازمایش قندمم۱۰۰شد دوباره برام نوشته برم قند بدم ☹️☹️

منم الان باردارم تیروییدم کم کاره خفیف بود این دفه بیشتر شد ازمایش قندمم۱۰۰شد دوباره برام نوشته ب ...

منم بچه دوممه ینی مجرد بودم یه سرم نخوردم اما حالا واقعا مادر شدن سخته

منم بچه دوممه ینی مجرد بودم یه سرم نخوردم اما حالا واقعا مادر شدن سخته

دقیقن مثه من

الان ک خیلی اذیتم برا خابیدنم

با اینکه شکم ندارم و ۱۵هفته ام

یه ماهه نمیتونم بخابم

انگار دنده هام فرو میره تو شکمم

دقیقن مثه من الان ک خیلی اذیتم برا خابیدنم با اینکه شکم ندارم و ۱۵هفته ام یه ماهه نمیتونم بخابم ...

من ۲۸هفته ام انگار بارداری دوم با یه بچه سخت تر میشه،بچه اولت چند سالشه

2706