2204

یلداتون مبارک عزیییزاااان 😍😍😍❤❤❤

من خودم الان حاضر آماده نشستم منتظرم همسرم بیاد دنبالم بریم خونه مادرشوهرم اینا😍

یه مانتو سبز بلند و شال قررررمزم پوشیدم😍

لطفا یه ❤صلوات❤ مهمونم کنید😘

خونه خواب هیجا

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

به خوشی انشالله همینجور که شادی بری و صد برابر شاد تر برگردی😃

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت 🤗🤗اینجانب مامان سه تا دسته ی گل هستم یه پسر و یه جفت دوقلو دختر ناز .اگه میشه لطف کنین هر وقت امضامو دیدین برای سلامتی و خوشبختی بچه هام صلوات بفرستین و بهم بگین انقدر سر ذوق میام و خوشحال میشم که حد نداره و کلی دعاتون میکنم . ...😍😍☺🌷
2050

والا ماکه  میخایم بریم خونه مادربزرگ شوهرم‌اونجا یلدا میگیرن امشب منم سه تا گزینه دارم‌نمدونم کدومو بپوشم

او خداوند ناممکن هاست در حالی که تو بر ممکن گریه میکنی😊❤🌈 

با حوله لش کردم رو مبل..از حموم دراومدم..الان پتانسیل اینو دارم که تا ابد همینجا یه گوشه با حوله بشینم و زل بزنم به صفحه ی سیاه تلوزیون..ژله ام هم خراب شده مث لشگر شکست خورده شدم 😣

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2051