2703
2553

عزیزم من دانشجو پزشکی هستم اما به عنوان یک فرد عادی اینارو میگم نه بعنوان دانشجو چون فعلا جهت مشاوره وغیره ادامه مسیر رو دارم 

شما اگر واقعا اعلائم رو دارید....تحت هیچ شرایط کورتون مصرف نکنید با آنتی بیوتیک ببنید اعلائم برطرف میشود یاخیر اگر اعلائم ادامه داشت حتما به متخصص عفونی مراجعه بکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی ادیت شدیم ، واقعا ویروس جدیده، دکتر بهم گفت، تشخیصش از کروناهم سخته ،ولی خب چون چندتامون گر ...

انشالا چیزی نیست. مصرف مایعات رو بالا ببرید 

فعلا کورتون مصرف نکنید حتی اگر خدا نکرده ادامه داشت 

عزیزم من دانشجو پزشکی هستم اما به عنوان یک فرد عادی اینارو میگم نه بعنوان دانشجو چون فعلا جهت مشاوره ...

باشه گلم، ممکنه کرونا باشه یا چیز دیگه، من خیلی از گلو درد اذیتم واقعا ب گردنم فشار میاد از بس سرفه هام اذیتم میکنه، سرفه هام زباد نیست ولی هنون چتدتام بهم فشار میاره مخصوصا ب سر و گزدنم .

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤ 
2456
انشالا چیزی نیست. مصرف مایعات رو بالا ببرید  فعلا کورتون مصرف نکنید حتی اگر خدا نکرده ادامه دا ...

کورتون استفاده نمیکنیم ، انتی بیوتیک 

از دارو خانه ی آمپول نربیون بگیرید 

تزریق بکنید 

اگر خدا نکرده ادامه داشت پی ام بدید یسری شربت بهتون معرفی بکنم از دارو خانه بگیرید اما یه خورده هزینه بالا دارد

از دارو خانه ی آمپول نربیون بگیرید  تزریق بکنید  اگر خدا نکرده ادامه داشت پی ام بدید یسر ...

باشع عزیزم ، ممنونم ، فقط گلوم خوب شه چون واقعا پاره شده خیلی اذیتم خیلی

2714