2204

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

استراحت کن  چیزای مقوی بخور

خودمونو بستیم ب سوپ و شلغم چهارتخم اب پرتقال ، اصن خوب شدنی نیستم،اینقد سرعتش بالا ک منو دخترم و شوهرم، خواهرشوهرم با دخترشو پسرش، جاریم با دوتاپسراش، پشت سرهم گرفتیم ، 

💔
2050
خودمونو بستیم ب سوپ و شلغم چهارتخم اب پرتقال ، اصن خوب شدنی نیستم،اینقد سرعتش بالا ک منو دخترم و شوه ...

تست دادی؟

مـنم همـون ،بـی ادبــِ                      https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع                 

من فقط عطسه و ابریزش

جایی نرفتیم آخه ما

من به زندگیم قول موفقیت دادم؛بخاطر سختی هایی که به جون خریدم،بخاطر حرفهایی که شنیدم،بخاطر دردهایی که کشیدم....لطفا برا استخدام شدنم یه صلوات بفرستید ممنون میشم......اللهم صل علی محمد و آل محمد
اسم خدارو نیارید لطفا  چرا باید دروغ باشه؟؟؟خیلی هم جدیی.

اره خیلی ادیت شدیم ، واقعا ویروس جدیده، دکتر بهم گفت، تشخیصش از کروناهم سخته ،ولی خب چون چندتامون گرفته چتدتا نگرفته فهمیدیم همون سرماخوردگیه ،لامصب خیلی واگیر داره

💔

عزیزم من دانشجو پزشکی هستم اما به عنوان یک فرد عادی اینارو میگم نه بعنوان دانشجو چون فعلا جهت مشاوره وغیره ادامه مسیر رو دارم 

شما اگر واقعا اعلائم رو دارید....تحت هیچ شرایط کورتون مصرف نکنید با آنتی بیوتیک ببنید اعلائم برطرف میشود یاخیر اگر اعلائم ادامه داشت حتما به متخصص عفونی مراجعه بکنید

اره خیلی ادیت شدیم ، واقعا ویروس جدیده، دکتر بهم گفت، تشخیصش از کروناهم سخته ،ولی خب چون چندتامون گر ...

انشالا چیزی نیست. مصرف مایعات رو بالا ببرید 

فعلا کورتون مصرف نکنید حتی اگر خدا نکرده ادامه داشت 

عزیزم من دانشجو پزشکی هستم اما به عنوان یک فرد عادی اینارو میگم نه بعنوان دانشجو چون فعلا جهت مشاوره ...

باشه گلم، ممکنه کرونا باشه یا چیز دیگه، من خیلی از گلو درد اذیتم واقعا ب گردنم فشار میاد از بس سرفه هام اذیتم میکنه، سرفه هام زباد نیست ولی هنون چتدتام بهم فشار میاره مخصوصا ب سر و گزدنم .

💔
2051